Anya Taylor-Joy a její nejlepší outfity z tiskového turné k filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe

Anya Taylor-Joy a její nejlepší outfity z tiskového turné k filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe

Dráha odvážných a dynamických módních výstřelků, které uchvátily novináře i široké publikum po celém světě, tak bychom mohli nazvat průřez těmi nejkrásnějšími i nejbláznivějšími šaty, které herečka Anya Taylor-Joy vynesla v posledních týdnech v rámci tiskového turné ke svému novému filmu. 

 

Jako ambasadorka módního domu Dior představovala herečka velmi často charakteristickou eleganci této luxusní značky. Zlatovlasá Anya však několikrát sáhla i po jiných význačných módních jménech a od metalické módy až po odvážnou kůži odrážela syrovou a silnou energii samotného filmu.  

Ve filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe si Anya Taylor-Joy zahrála vedle svého hereckého kolegy Chrise Hemswortha pod taktovkou oscarového režiséra George Millera. Film je očekávaným návratem do kultovního dystopického světa, který vznikl před více než třiceti lety ve velkofilmech o Šíleném Maxovi. Miller se nyní znovu vrací se zcela novým originálním, samostatným akčním dobrodružstvím, které odhalí původ mocné postavy z několikanásobně oscarového celosvětového trháku Šílený Max: Zběsilá cesta.

A dle očekávání nejenom hlavní hrdinové, ale i jejich představitelé chtěli své publikum v rámci tiskové šňůry zaujmout, což se rozhodně podařilo. Přinášíme vám 9 nejlepších outfitů, které si Anya Taylor-Joy v rámci turné oblékla. 

1.

Během tiskové konferce v Sydney oblékla Anya Taylor-Joy odvážný model v koženém kompletu Ricka Owense. Strukturovaný, asymetrický design outfitu ostře kontrastoval s drsným pozadím a zvýrazňoval její nebojácný smysl pro módu.

foto: se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

2.

Ani premiéra filmu Furiosa v Sydney nenechala nikoho klidným. Mladá herečka si oblékla velkolepé ztvárnění šatů od Paco Rabanne, který obsahoval i pokrývku hlavy ztělesňující zářivý motiv slunečních paprsků s vibracemi 60. let. Její outfit jiskřil akcenty zlatých šípů, které odrážely výbušnou energii filmu.

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

3.

Na tiskové konferenci v Mexico City Anya Taylor-Joy předvedla módní outfit Roberta Wuna, který zachycuje futuristickou a avantgardní atmosféru. Bílé strukturované kožené sako a inovativní detaily  na sukni promítaly silný, moderní image, který korespondoval s myšlenkou filmu.

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

4.

V šatech Balmain oslnila herečka Anya Taylor-Joy všechny přítomné v Mexiku, když probíhala klasická premiéra k filmu „Furiosa: A Mad Max Saga“. Sochařská silueta šatů a složité kovové růže společně vytvářely dechberoucí vzhled, který odráží drsnou, ale okouzlující estetiku filmu.

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

5.

Na premiéře filmu „Furiosa“ v Cannes zazářila Anya Taylor-Joy v róbě Dior Haute Couture, která vyzařovala nadčasovou eleganci. Jemné zdobení róby a půvabná silueta ji předvedly jako moderní klasiku zářící mezi blesky fotoaparátů.

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

6.

Na večerní after party v Cannes převlékla Anya Taylor-Joy svou elegantní róbu a dorazila v černých šatech od Diora. Tento kousek díky třásním působil dynamicky. Dlouhé rukavice a stříbrné šperky byly dokonalými detaily.  

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

7.

I během dalšího focení v Cannes předvedla herečka minimalistickou eleganci v krémovém kompletu od návrhářky Jil Sander. Tento model, doplněný o třásňový crop top a midi sukni, přinesl na francouzskou riviéru jemnou, ale odvážnou estetiku.

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

8.

Na londýnské premiéře byla Anya Taylor-Joy v couture body vizí značky Giambattista Valli. Body bylo dramaticky zdobené objemnými bílými květy. V kombinaci s punčochami předváděla elegantní vzhled bez kalhot. Na fotce s režisérem filmu George Millerem a australským hercem Chrisem Hemsworthem.

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

9.

V rámci další britské premiéry se Anya Taylor-Joy objevila v modelu Maison Margiela. Strukturované sako inspirované armádou s akcentem dramatičnosti v podobě širokého pásku podtrhlo hereččinu schopnost spojit haute couture s tematickými prvky filmu.

se svolením Sonna Studios / Warner Bros.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram