Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže ArFashion designer

Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže ArFashion designer

Festival mladé módy Arcolor přivádí módní kolekce do ulic. Může tam být i ta vaše!

Pokud máte talent, řemeslné schopnosti a odvahu podmanit si svět módy, rozhodně neváhejte a přihlaste se! Festival mladé módy Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže pro mladé módní návrháře.

Během letošního festivalu Arcolor, jehož tváří se stala herečka, moderátorka a milovnice autorské módy Míša Maurerová, se udělí již 5. titul ArFashion Designer.

Zařaďte se mezi jména jako Alžběta Presová, Sandra Švehlíková, Jana Minaříková a Tereza Havránková. Tyto mladé designérky neváhaly, přihlásily se a odnesly si titul ArFashion Designer.

Dostat se na výsluní módního světa je tvrdý boj a je potřeba umět chytit příležitost za pačesy. Získat titul ArFashion Designer je skvělá příležitost, jak upozornit na svůj talent, ukázat světu, co ve vás je a nastartovat kariéru módního návrháře.

Co Festival mladé módy Arcolor nabízí?
Pokud se přihlásíte, získáte pohled profesionálů na vaší tvorbu. Neboť právě odborná porota seskládaná z profesionálů, zabývajících se módou, bude hodnotit přihlášené soutěžní kolekce.

V odborné porotě soutěže zasedají jména jako módní návrhářka Monika Drápalová, oděvní výtvarník a pedagog Česlav Jaroš, známý kadeřník Libor Šula, stylistka časopisu Dolce vita Denisa Přikrylová, herečka a moderátorka Lenka Vacvalová, fotograf David Severin a další.

Osm finalistů vybraných touto porotou bude moci předvést své soutěžní kolekce na profesionálně zajištěné módní přehlídce na finálovém večeru Festivalu mladé módy Arcolor před zraky novinářů, módních nadšenců a odborníků. 

      

Vítěz získá ceny v hodnotě 10.000 Kč a celoroční podporu ze strany Arcoloru.
Následující ročník ho pak čeká nevšední zážitek, kdy jeho modely ovládnou pražské ulice.

Vítěz totiž svou další kolekci představí v rámci následujícího ročníku Festivalu mladé módy Arcolor na módní přehlídce dlouhé více než tři kilometry, která vede přímo ulicemi Prahy.

     

Kdo se může přihlásit?
Přihlásit se může každý začínající tvůrce bez ohledu na vzdělání ve věku 18-35 let. Soutěž je určena jak vyškoleným návrhářům, tak i nadšeným samoukům.

Jak se přihlásit do soutěže ArFashion Designer?
Stačí zaslat fotografie své soutěžní kolekce o 10 modelech, životopis, popis kolekce a motivační dopis na email [email protected] a to do 15. 4. 2015. Více informací naleznete na www.arcolor.cz

zdroj: Arcolor

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram