Armani Code představuje vůni v nové reklamní kampani!

Armani Code představuje vůni v nové reklamní kampani!

Vůně Armani Code je jako zrození člověka

Vůně Giorgio Armani má svůj ženský i mužský pól, který má teď představit nová reklamní kampaň vůně. Zajímavostí je, že se točilo v Miláně, přímo v hotelu navrženém návrhářem Giorgio Armani, ale také v milánském Teatro, kde Giorgio Armani pořádá své módní přehlídky. Dvě vůně, pro muže a pro ženu, představují také dvě akce, dva scénáře.

Armani Code for Men – síla letmého pohledu
Muž prochází betonovou chodbou s nezpochybnitelnou sebejistotou a dokonalou elegancí. Žena v blyštivé večerní róbě mu v davu lidí podepisuje knihu. Instinktivně vycítí jeho přítomnost. Jejich pohledy se střetávají, jsou hluboké, smyslné. Čas se zastavuje. Jejich těla se k sobě nezadržitelně přibližují.

Armani Code for Women – svůdnost a touha
V soukromí svého hotelového pokoje žena před zrcadlem dokončuje úpravu make-upu, než odejde ven. Za okny už je tma, něžná a pronikavá. Když vstoupí na chodbu, projde kolem ní muž. Zcela okouzlen se za ní pouští, ona předstírá, že mu chce utéct. Na večírku: Dav je rozdělí a ona zmizí. Muž si už myslí, že ji nadobro ztratil, v tu chvíli se však objevuje za ním. Svůdník je sveden, žena si vybrala.

Podrobnosti k nové kampani Armani Code Obraz: černobílý od Nathaniela Goldberga Režie: Cyril Guyot Hrají: Domenique Melchior a Kendra Spears Kostýmy: Giorgio Armani Lokality: Milano, nový Armani Hotel navržený samotným slavným návrhářem, a moderní Teatro, které hostí jeho módní přehlídky. Dvě omamné vůně Armani Code jsou dobrým typem na vaši podzimní aromaterapii Armani Code for men je svěží ušlechtilá vůně citrónu a bergamotky, která postupně ustupuje aromatickým a anýzovým tónům olivového květu. Nakonec nastupují hluboké a hřejivé nízké tóny guajakového dřeva a semínek tonky. Armani Code Donna je okouzlující kompozice postavena na tajemném půvabu pomerančových květů. Vysoké tóny představované nahořklou vůní pomerančové kůry a citrusu bigarádie prozrazují svěžest, zatímco srdce zarabského jasmínu zvýrazňuje nezpochybnitelnou a zároveň rafinovanou ženskost této vůně. Intenzivní a tělesný charakter parfému potvrzují nízké tóny sametově hebké kombinace medu a vanilky.

 

Zdroj obrázků: L`Oreal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram