Babí léto nás baví! S ním i nové tváře našeho magazínu

Babí léto nás baví! S ním i nové tváře našeho magazínu

Září v nás evokuje babí léto, sluncem zalité vinice, poslední možnost nabít se energií a užít si volné chvíle, než nás pohltí mlhavý podzim. A přesně tak jsme pojali focení pro nový měsíc.

Kdo by nemiloval Jižní Moravu? Krásu zralých hroznů, pálavské vršky a v neposlední řadě i tolik oblíbené vinařství u Kapličky, které si jistě každý vybaví z filmu Bobule. My na tuto oblast nedáme dopustit, a proto se stala středobodem našeho dalšího focení a místem, kde jsme uskutečnili další část z projektu Staň se tváří Móda.cz.

K tomu jsme vybrali dvě krásné modelky z našeho katalogu - Lucii Čechovou a Anetu Kuklínkovou, přichystali jim příjemný piknik, zapůjčili si retro kola a hurá fotit. Atmosféra nemohla být více příjemná a počasí dopřálo maximum, které můžeme na konci léta očekávat. Ale pojďme k věci, fakta jsou konec konců také důležitá.

Pro focení jsme si zvolili talentovanou fotografku Moniku Čupovou, která se již v sádkách vinic něco nafotila, a tak jsme věděli, že jdeme na jistotu. O perfektní make-up se postarala vizážistka Tereza Mikeštíková, která modelkám dopřála přirozenost, jež k našemu tématu perfektně padla.  Modely ušila skromná a příjemná návrhářka Nina Wagnerová, která lehkou elegancí, kolovými sukněmi a svěžími topy vystihla babí léto přesně podle našich představ. Střevíčky na klínku v bílé barvě zapůjčila společnost Deichmann a doplňky z živých květin připravila sympatická floristka Petra Saitlová. Ochutnávku vína a prezent pro focení darovalo Vinařství Herůfek, a že nám opravdu chutnalo snad ani nemusíme zmiňovat.

Výsledek zářijového coveru Tvář Móda.cz můžete vidět níže na fotkách, které dostatečně vyjadřují jak moc jsme si focení do jednoho užili…

 

 

Chceš s námi také prožívat společné chvíle zábavy při práci, která nás naplňuje? Pak buď jednou z našich modelek!

 

Fotografka: Monika Čupová
Modelky:  Lucie Čechová, Aneta Kuklínková
Návrhářka:  Nina Wágnerová

Floristka: Petra Saitlová
Vizáž, Make-up:  Tereza Mikeštíková
Supervize:  Petra Žaludová, Jana Čechová

Prostory zapůjčilo: Vinařství u Kapličky

Víno darovalo: Vinařství Hefůrek

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram