Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Nové barvy Vás přesvědčí, že i v pohodlí domova můžete vykouzlit profesionální účes.

Ve vlasech se už vybarvil pořádný šedivý odrost, ale na kadeřníka zrovna není čas. Risknout použití barvy z drogerie s nejistým výsledkem a následným složitým napravováním špatných odstínů nebo počkat s šedinami na kadeřníka, řeší mnoho žen. 

„Klientky byly často zoufalé. Věděly, že pokud si vlasy obarví doma barvou z drogerie, výsledek může být katastrofální. Zároveň ale nebylo možné navštívit salon a vlasy profesionálně nabarvit,“ popisuje útrapy v době koronaviru kadeřník a podnikatel stojící za projektem hair@home. Právě pandemie a dlouhá doba, kdy klienti nemohli do salonu, ho vedla k myšlence vytvořit barvy na vlasy odpovídající kvalitou profesionálním kadeřnickým barvám. Jen k použití rychle a v klidu domova.

„Chtěl jsem představit barvy, u kterých se lidé nebudou muset strachovat z výsledku nebo toho, že jim barva vlasy zničí. Zároveň jsem chtěl kvalitní barvy přiblížit lidem, kteří si návštěvu kadeřníka nemohou dovolit,“ doplňuje Smrž.

Barvy se objednávají přes mobilní aplikaci ve které si lze vybrat celkem z patnácti odstínů. Pokud si nejste jistí výběrem nebo potřebujete poradit, aplikace nabízí možnost zeptat se na radu kadeřníka. Součástí aplikace je také vytvoření takzvaného vlasového profilu, který pomůže například s velikostí barvy. „Cílem aplikace je mimo jiné poskytnout klientům servis a radu v případě, že nevědí, jaký odstín je pro ně ten pravý. V drogerii vám kadeřník s výběrem neporadí, často navíc barva z drogerie svou velikostí nestačí k pokrytí celých vlasů,“ říká zakladatel aplikace.

Barvy jsou vyráběny v Itálii z kvalitních ingrediencí a bez zbytečné chemie, neobsahují tak například amoniak. Do barev jsou přidávány přírodní oleje, které zabraňují lámání vlasů a zklidňují pokožku. „Při výrobě barev jsme se zaměřili na jejich šetrnost jak k vlasům, tak k pokožce. Produkty zároveň poskytují dokonalé krytí a vlasy vyživují,“ 

Barvy hair@home jsou dostupné již od 220 korun v aplikaci „hair@home“ na App Storu a Google Play.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram