Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

basic trička Elka Lounge 949 Kč / koláž Móda.cz

Basic tričko výborně pasuje pod sako nebo kožený křivák na místo halenky. Pamatujte, že jakmile začne být tričko zašedlé nebo vytahané, vyměňte jej, bez ohledu na to, jak moc dobře se v něm cítíte. 

Pokud hledáte pohodlí a chcete, aby tričko dlouho vydrželo, zvolte kvalitní a přírodní materiál, jako je bio bavlna, konopí nebo len. Vsaďte i na precizní střih. Můžete pak tričko nosit celý den a budete se cítit jako Street Style Star. 

Taková basic trička v základních barvách najdete například u značky ELKA Lounge, v dámské a pánské variantě, z prémiových přírodních materiálů a vyrobené eticky v Čechách. Tento univerzální kousek do šatníku šije i značka Green Butik, a to rovnou ze 100% bio bavlny s lehkým pružením, které dodá perfektní pocit pohodlí a organic variantu z bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství najdete také u značky Esprit.

dámské basic tričko 549 Kč / dostupné na Esprit

V létě si můžete s basic tričky hrát dle libosti, například je částečně zapravit do kalhot nebo na nich udělat uzel na boku či ve středu trička. Perfektně vypadají i s vysokým pasem kalhot, se sukní nebo pod letním kardiganem. Vždy alespoň část zakasejte do kalhot či sukně a část nechejte volně "trčet" ven. Basic trička jsou tu od toho, aby jste se pohodlně nejenom cítila, ale také tak vypadala. Stejně oddanou službu vám poskytne i basic tílko, které zejména v horkých letních dnech oceníte v mnoha situacích dvojnásob.

Inspiraci basic triček i tílek z dostupných e-shopů najdete v naší galerii.

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram