Baťa uvádí na vánoční trh dárky s perfektními parametry i přesahem: B by Lada

Baťa uvádí na vánoční trh dárky s perfektními parametry i přesahem: B by Lada

Co vás napadne, když se řekne dárek s přesahem? Funkčnost, nadčasovost, kvalita, udržitelnost a originalita. To vše letošní limitovaná série dárků pro vaše blízké, ale i pro vás samotné B by Lada splňuje.

Zdroj: se svolením Lady Vyvialové

A jak vlastně vzniklo spojení české zavedené značky s českou návrhářkou Ladou Vyvialovou, známou především díky své práci s nano materiály? A na co konkrétně se už nyní můžeme těšit?

  
Zdroj: se svolením Lady Vyvialové

Celý příběh spolupráce začal na první pohled docela obyčejně a kvůli tehdejším podmínkám i poněkud neosobně. Módní návrhářka Lada Vyvialová a její Creative Platform přijali pozvánku k setkání s týmem značky Baťa a samotná schůzka v době vrcholící koronavirové vlny proběhla v rouškách a po předchozím otestování. Ovšem důvod společného potkání se byl už o něco přívětivější. Vymyslet vánoční dárek, který vydrží, je originální a přesto plně funkční a splňuje vše, co si představujeme pod slovem luxusní. Kvalitní produkt, který jinde neseženete. Výrobek s vysokou exkluzivitou plynoucí z autorského přístupu a velmi limitované série. Originalitu ve všech aspektech, která obdarovanému sděluje: “Myslím na Tebe.” A přesně tak, za poslouchání písničky od Oasis, bez žádných složitých prezentací, dat a briefů vznikla 100% česká módní kolekce doplňků Baťa by Lada, která předává jasný vzkaz. Přestaňme fňukat, život jde dál a my s ním.


Zdroj: se svolením Lady Vyvialové

Spolupráce, která má význam, duši (a navíc sluší)

Návrhářka Lada Vyvialová a tým Creative Platform staví na kvalitě, ručním zpracování a respektu k životu kolem nás. Fungují ruku v ruce s filozofií slow fashion a věří v oděvní minimalismus, v kvalitní materiály a zodpovědnou produkci udržitelného oblečení. Jak sama návrhářka říká, ona a její tým se účastní projektů, které dávají smysl a jejich vize a cíle si vzájemně rozumí. Proto společně se značkou Baťa navrhla limitovanou unisex kolekci čepic a nákrčníků. Část je vyrobena z patentovaného úpletu, upraveného technologií využívající funkční antibakteriální nanočástice a s originálními graffiti potisky, druhá část je velmi luxusní, minimalistická a vyrobena z té nejkvalitnější 100% vlny zpracované starobylou technologií úpravy polotovaru plstěním. Vše kompletně vyrobené do nejmenšího detailu v České republice. Kolekce je navržená tak, aby byla unisex, variabilní a mohly ji nosit všechny generace.


Zdroj: se svolením Lady Vyvialové

Autorský design s odrazem současnosti

Baťa zvolil právě takovou cestu spolupráce s Ladou Vyvialovou především proto, že chce do budoucna oslovit své zákazníky skrze kooperaci s českými designéry, kteří navrhují kvalitní, luxusní výrobky. Cílem je spojit progresivní a tradiční materiál v jedno. Modernita nano materiálu a jeho spojení s originálním potiskem, který má přesah a lze ho využít k nošení na mnoho způsobů. Exkluzivitu výrobku podtrhuje i autorské řešení dárkového obalu a označení včetně loga. Čepice i nákrčníky vznikly hned v několika variacích a je jen na vás, který si vyberete pro sebe a který budete chtít věnovat svým nejbližším třeba pod stromeček. Jistotou je, že darujete kvalitní, udržitelný produkt, který odráží současnost, ovšem vydrží v perfektní kondici mnohem déle než jednu, dvě sezóny.

 

 

B by Lada Nano nákrčník, cena 1599 Kč - Zdroj: se svolením Lady Vyvialové

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram