Beckham zahájí Super Bowl reklamním spotem pro H&M

Beckham zahájí Super Bowl reklamním spotem pro H&M

David Beckham stále zůstává žádanou módní ikonou

David Beckham je již ve fotbalovém „důchodu“, ale nadále zůstává žádanou módní ikonou. 

Dříve spolupracoval s věhlasnými návrháři typu Gorgio Armani, nyní se ale soustředí na spolupráci s švédskou oděvní společností H&M. Bývalá fotbalová hvězda se jako v minulém roce, stala tváří své vlastní řady spodního prádla David Beckham Bodywear pro H&M a opět se pustila do natáčení reklamního spotu. V minulém roce David točil pod vedením Guye Ritchieho, ale s novou kolekcí přišel na scénu i nový režisér Nicolas Winding Refn, který je známý třeba díky snímku Jen Bůh odpouští, nebo reklamnímu spotu Gucci Premiére.

Nová reklama na spodní prádlo David Beckham Bodywear for H&M je energická, ostatně stejně tak jako hlavní protagonista, který v minutovém spotu z natáčení běhá, skáče a létá vzduchem. Výsledkem budou dvě verze reklamy, které společnost H&M zveřejní na svých oficiálních stránkách 27. ledna. Svou televizní premiéru, si ale odbyde 2. února 2014 u příležitosti finále NFL a právě tato reklama očekávaný Super Bowl otevře.
V nové pánské kolekci se objevují nátělníky, trika s dlouhým rukávem, pyžamové spodky, spodky a trenýrky. Pro co největší pohodlí všech zákazníků, byly opět použity kvalitní a funkční materiály.

 

Zdroj: H&M, dailymail

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram