Běhání v modelu ForeverRUN NITRO od značky PUMA získává novou dimenzi

Běhání v modelu ForeverRUN NITRO od značky PUMA získává novou dimenzi

PUMA uvádí na trh svůj nejnovější běžecký model ForeverRUN NITRO. Připravte se na to, že si jej zamilujete na první dobrou. Nám se to stalo okamžitě a běh si nyní užíváme ještě o kousek víc. Seznamte se s novou érou stabilizační obuvi.

Podpora optimálního běžeckého kroku při každém běhu se vyznačuje v nové sportovní obuvi PUMA, a to díky jedinečné kombinaci odpružení pěnou NITRO a vylepšenému řízení pomocí systému RUNGUIDE.

"Jsme velmi rádi, že můžeme představit naši nejnovější inovaci mezi obuví pro každodenní běhání, ForeverRun NITRO. Nabízí kombinaci vedení a tlumení, které osloví běžce, jež tradičně nosí jak neutrální, tak stabilní produkty, a zajistí tak bezproblémový běh kilometr za kilometrem," uvedla Erin Longinová, generální ředitelka obchodní jednotky Run Train společnosti PUMA. "Víme, že každý běžec běhá jinak, a to je v pořádku, chceme, aby běžci běhali s botou, která vyhovuje všem."

Model ForeverRUN byl testován v laboratoři, potvrzen ve volné přírodě a schválen běžci. V našem dosud nejrozsáhlejším běžeckém testu jsme nechali 196 běžců otestovat ForeverRUN, přičemž uběhli více než 47 000 kilometrů. Podle studie wear-test běžci zjistili, že ForeverRUN je stabilnější, pomáhá snižovat rychlost pronace a snižuje špičkový náraz/akceleraci holenní kosti. Díky pěnové mezipodešvi NITRO s dvojí hustotou vnímali běžci botu ForeverRUN jako měkčí a citlivější ve srovnání s tradiční stabilizační obuví.

Jedinečným prvkem ForeverRUN NITRO je stélka navržená ve spolupráci s odborníky z Kaiser Sport & Ortopædi. Podešev nabízí zvýšenou podporu klenby a kontrolu došlapu díky podpůrné tvarované konstrukci patního kalíšku a metatarzální vložce.

"Vyvinout podrážku, která by měla skutečný vliv na zážitek z běhu pro většinu běžců, je složité," řekl Jan Steinicke, generální ředitel společnosti Kaiser Sport & Ortopædi. "Díky jedinečné spolupráci s firmou PUMA jsme však vytvořili několik sérií prototypů a dotáhli je k dokonalosti. Vše bylo navrženo, vytvořeno, vylisováno a vybroušeno ručně, poté digitalizováno a zdokonaleno pro nezapomenutelný běžecký zážitek."

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram