Běžecká kolekce 4F kombinuje trendy a funkcionalitu

Běžecká kolekce 4F kombinuje trendy a funkcionalitu

Polská značka 4F představuje v České republice a na Slovensku svou běžeckou kolekci. Díky zaměření na funkcionalitu, materiály a jejich testování během vývoje, ale i díky důrazu na design, přináší velmi kvalitní produkty pro každodenní běžce, ale i pro ty, kteří jsou teprve na začátku.

Díky své reflexní technologii je kolekce připravena jak na denní, tak i noční běhání. Speciální pozornost se věnuje i střihům, které pomáhají tvarovat figuru a jsou stvořeny tak, aby se každá postava v oblečení 4F cítila dobře. Kolekce je k dostání ve vybraných obchodech 4F v České Republice a na Slovensku a také on-line.

4F je známou a zavedenou polskou sportovní značkou, která do České republiky a na Slovensko přináší kvalitní sportovní oblečení. Právě představovaná běžecká kolekce navržená podle aktuálních trendů nabízí 7/8 legíny, dlouhé běžecké kalhoty, šortky, mikiny, sportovní podprsenky a trička. Je vyrobená ze syntetické pleteniny, která hraje v kategorii sportovního oblečení zásadní roli, hlavně kvůli své perfektní absorpční schopnosti, zlepšené prodyšnosti, změkčujícím schopnostem a ochraně proti slunečnímu záření.

Právě využití nových technologií patří mezi priority značky, stejně jako testování nových materiálů. Tato linie přináší několik z nich do života. Počínaje reflexní technologií také známou jako „glare“ – tvořenou z prášku z drobných úlomků skla kombinovaném s pleteninou a látkou. Reflexní element (sklo) znamená větší viditelnost při kontaktu s intenzivním světlem. Další technologii představuje „quick dry finish“, který absorbuje pot z kůže mnohem rychleji – v podstatě 70 % ho vyschne do 30 minut. A konečně UPF 50 – technologie, která chrání před ultrafialovým zářením ze slunečních paprsků. Součástí běžecké kolekce je i super lehká běžecká obuv Harmony XPerience.

 

CELOU KOLEKCI SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT I V NAŠÍ GALERII.

 

Všechny produkty z běžecké kolekce najdete ve vybraných 4F prodejnách v České republice, na Slovensku a také on-line.

SEZNAM OBCHODŮ 4F –CZ / SK

4F Chodov –Roztylská 2321/19, Praha 4

4F Černý most –Chlumecká 765/6, Praha 9

4F Anděl –Plzeňská 8, Praha 5

AuparkShopping Park -Einsteinova 3541/18, Bratislava

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram