Bezešvé prádlo – čím se odlišuje od toho obyčejného?

Bezešvé prádlo – čím se odlišuje od toho obyčejného?

Ve vašem prádelníku by rozhodně nemělo chybět bezešvé prádlo. Ptáte se proč? Podívejte se, co ho odlišuje od běžného prádla a proč je tak oblíbené.

Proč nosit bezešvé spodní prádlo?
Bezešvé prádlo dokonale přilne ke kůži. Skvělé také je, že prádlo nikde netlačí, neřeže a nezanechává otisky. Na rozdíl od klasického prádla nevytváří na zádech uměle faldy. Když k tomu přičtete ještě další pozitiva, jako třeba pocit bezpečí, pohodlí, pocit svobody a maximální volnost ve svých pohybech, určitě neskončíte pouze u jediného kousku.

Bezešvé prádlo vám nabízí dokonalou přilnavost a naprostou diskrétnost. Vybrat si přitom nyní můžete již z široké nabídky barev i tvarů. Nutno také říct, že se takovéto prádlo netýká pouze žen, vždyť přece i muži potřebují mít bezchybně vytvarované pozadí.

„Neviditelné“, pohodlné a kvalitní
Bezešvé prádlo vyniká kvalitou použitých materiálů, ale i precizností co se týče pečlivého způsobu výroby. Typické pro ně je komfortní střih a možnost celodenního nošení. Bezešvé prádlo není nikterak omezeno věkem, sluší všem bez rozdílu.

Toto prádlo je vhodné pro každý typ postavy. Když se totiž řekne bezešvé prádlo, většině lidí se vybaví podprsenky. Bezešvé však jsou i kalhotky nebo třeba spodní prádlo pro muže.

Kdy si obléct bezešvé spodní prádlo?
Toto spodní prádlo přináší komfort i vyšší sebevědomí. Skvělé rozhodnutí pro tento typ spodního prádla je v případě, pakliže se chystáte na nějakou významnou akci a je důležité, abyste vypadaly perfektně. V případě, že si na sebe oblečete koktejlky anebo jiné upnuté oblečení, bez bezešvého prádla vám hrozí pěkné ztrapnění. Věřte, rýsování lemů od klasického spodního prádla je nevzhledné. Když si však obléknete bezešvé prádlo, tento nepříjemný jev eliminujete.

Zdroj: luxusnipradlo.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram