Brandon Maxwell předvedl optimistickou resort kolekci 2020

Brandon Maxwell předvedl optimistickou resort kolekci 2020

V časech koronavirové pandemie dává mnoho lidí přednost pohodlí. Americký návrhář Brandon Maxwell se rozhodl vytěžit z této situace maximum a vytvořil kolekci, která v sobě snoubí fantazii a pohodlí. 

zdroj: Vogue.com

Během několika měsíční karantény, kterou trávil Brandon Maxwell ve svém brooklynském bytě, představil veřejnosti svou novou internetovou stránku. Díky ní se nemusí soustředit jen na prodej oblečení skrze kamenné obchody, ale nově nabízí oblečení i přes vlastní e-shop BrandonMaxwellStudio.com. Nejnovější resort kolekce vznikla exkluzivně pro e-shop a nabízí vše, co si zákaznice u Maxwella za ta léta oblíbily. 

„Myslím, že jsem velmi sportovně založený a optimistický člověk, který má rád barvy, takže jsem chtěl, aby byla z resort kolekce cítit radost a štěstí.

- Brandon Maxwell

Na nejnovější sbírku použil Maxwell zbytky látek z předchozích kolekcí. Vzniklo patnáct looků, které hýřily všemi barvami: růžovou v několika odstínech, červenou, zelenou, šedou či žlutou. Elegantní modely se mísily se sportovními a ve výsledku vznikla rozmanitá kolekce, v níž si každý vybere to své. Brandon Maxwell se rozhodl experimentovat, a tak dal například k vínovému pánskému saku s dvojitými klopami krátké džínové šortky. Další důležitou úlohu sehrály úplety a džínovina, šaty s velkými rozparky, symetricky střižené topy a košile nebo elegantní šaty s délkou po kotníky. 


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram