Britský expert na péči o pleť Elemis expanduje na český trh

Britský expert na péči o pleť Elemis expanduje na český trh

Luxusní pečující značka kosmetiky Elemis z Velké Británie bude nově k dostání v Čechách. Produkty kombinují pleťovou wellness kúru s aromaterapeutickým zážitkem poskytující prokazatelné zlepšení vzhledu pleti. Kromě řad Pro collagen, Superfood a Dynamic se z první zmiňované představí i novinka Rose. Vyzkoušejte na vlastní kůži účinek kosmetiky Elemis, který je viditelný už po dvou týdnech.

Inovativní britská značka péče o pleť Elemis s více než 30 lety zkušeností, která je dostupná ve více než 45 zemích rozšiřuje své působení do České republiky. Tato společnost věří, že krásy lze dosáhnout vědeckým přístupem z přírodních zdrojů s prokazatelnými výsledky. Proto své produkty vytváří k dlouhodobému zdraví pleti a příjemnému pocitu po aplikaci.

„Značka Elemis se zaměřuje na pečlivý vývoj produktů a také složení. Důležitou součástí značky je také struktura produktů a jejich vůně. Snažíme se o co nejpříjemnější a účinný zážitek při používání. Věřím, že i české ženy si produkty zamilují“, komentuje Hubert Pelka, ředitel Elemis pro střední a východní Evropu.Obsah obrázku diagram

Popis byl vytvořen automaticky

Elemis nabízí pestrou paletu výrobků ze tří řad: Pro-collagen, Superfood a Dynamic. 

  • Řada Pro-collagen nabízí klinicky prověřené omlazující produkty s ikonickým oceňovaným Marine krémem obnovujícím mladiství vzhled pokožky již za 14 dnů. Produkty jsou založeny na přírodním složení – hydrolát z růže anglické, zelená řasa, řasa Padina pavonica a ginkgo biloba.

  • Řada Superfood je inovativní obsahem vědecky vylepšených receptur přírodních složek. Ingredience této řady využívají to nejvýživnější z exotického ovoce a květů, aby pleť hydratovaly, zjemňovaly a poskytovaly jí bohatý zdroj vitamínů a minerálů.

  • Produkty řady Dynamic poskytují profesionální řešení stahující póry a sjednocující tón
    a texturu pleti. Jejich použití zrychluje buněčnou obnovu pokožky díky složení založeném na 3 enzymatických technologií s efektem zjemnění a rozjasnění pleti. 

Novinkou tohoto roku je kolekce Rose z řady Pro-collagen. Pro maximální efekt jsou produkty Rose obohaceny výtažkem z růže pro zklidnění pokožky s podmanivou vůní. Extrakt z organicky pěstované anglické růže v kombinaci s ostatními ingrediencemi poskytují hladkou svěží pleť s klinicky potvrzenými výsledky.


Obsah obrázku text, toaletní potřeby

Popis byl vytvořen automaticky

Pro-Collagen Rose Marine Krém 3150 Kč, 50 ml

Oblíbený pleťový hydratační krém Rose Marine vychází z původního složení této řady uvedené před 20 lety. Krém pokožku hydratuje a zabraňuje vzniku vrásek. 


Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 200g Supersize

Pro-Collagen Rose Čistící Balzám 1600 Kč, 100 g

Vyživující čisticí balzám obohacený o olejový extrakt z anglické růže snadno odstraní make-up a každodenní nečistoty. Zanechává pleť hladkou a zářivou.

Od svého založení v Londýně roku 1990 se značka Elemis stala ikonickým symbolem pro nejvíce inovativní luxusní kosmetickou značku. V roce 2014 získala své první ocenění CEW pro nejlepší britskou značku a v roce 2020 byla dokonce jmenována deníkem Sunday Times nejlepší prémiovou značkou kosmetiky. Celkem se honosí 439 oceněními celosvětově.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram