Buď na Bench a nepřízeň počasí tě před ničím nezastaví!

Buď na Bench a nepřízeň počasí tě před ničím nezastaví!

Užijte si jedinečnost, nápaditost a inovativní styl britského oblečení a doplňků Bench i v nově příchozí víceúčelové kolekci AW14.

Kdo z vás dosud nepropadl módnímu fenoménu Bench, možná právě teď změní názor a rozšíří už tak široké řady spokojených zákazníků britské undergroundové značky inspirované skateboardingem a uvolněným stylem BMX, která nabízí jedinečnost, nápaditost a inovativní styl v přizpůsobivém a funkčním designu.

A jinak tomu není ani v letošním roce, kdy své zákazníky manchesterská značka Bench ohákne do velice zdařilé kolekce AW14 plné funkčního a víceúčelového městského oblečení vhodného ať už do práce, či pro dny protkané nekončící zábavou.

Kolekce AW14 je rozdělena do dvou samostatných úrovní. Zatímco první část svého nositele dokonale připraví na chaotický život v ulicích města, druhá nám nastavuje svou outdoorovou  tvář. Obě ale spojují ochranné prvky společně s kvalitními, voděvzdornými a prodyšnými materiály.

Výsledkem je kolekce pánského oblečení, které nejen že skvěle vypadá, ale jde ještě o krok dál, aby vás dokonale ochránilo před nepřízní počasí.

 

 

Novou kolekci Bench AW14 můžete již nyní zakoupit na stránkách bench.cz , nebo u vybraných prodejců.

 

Zdroj: Bench

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram