Buďte sexy v nadčasové klasice díky první módní kolekci Dary Rolins

Buďte sexy v nadčasové klasice díky první módní kolekci Dary Rolins

Denim, který je bezesporu nesmrtelnou klasikou a již po desetiletí jedním z nejoblíbenějších materiálů módního průmyslu, hraje hlavní a jedinou roli v nové, úplně první, kolekci Dary Rolins, kterou si splnila další ze svých snů.  

Je všeobecně známo, že Dara Rolins, která se nyní představuje jako módní návrhářka, je s módou spojována po celou dobu své kariéry. K tomu, proč nová kolekce vznikla právě v této době, Dara uvedla, že kvůli situaci v loňském roce, kdy neměla příležitost tolik koncertovat, získala dost času svůj módní debut uskutečnit. 

„Má denimová kolekce pro VERMI by DARA vznikla z potřeby tvořit. S módou koketuji odjakživa a  pravdou je, že několik let slibuji sobě i svým fanouškům, že jednou něco takové zrealizuji. Díky absenci mých hudebních povinností v době lockdownu jsem měla dostatek času věci promyslet a následně  uvést do pohybu dle mých představ a přání. V této souvislosti jsem vždy snila o propojení s Itálií,  mekkou módy. Můj design a limitovaná kolekce, která by vznikla v pečlivých italských ručičkách. A  přesně tak se stalo.  Ani ne po roce se v malé továrně v Padově narodila moje "very first" DENIM  kolekce. Už samotný název naznačuje příslib, že nepůjde o jedinou, tudíž poslední limitku, kterou mám  v plánu vytvořit... Jsem opravdu šťastná, že jsem si opět splnila další ze svých snů a přeji si s pokorou, aby měla moje denimová kolekce úspěch i u vás,“ okomentova Dara Rolins vznik své kolekce. 


Zdroj: DENIM BY DARA
                                                                                                                                                                                                                                                                        

Pro tuto kolekci, kterou si splnila svůj i jejími fanoušky dlouho očekávaný sen, bylo zásadní propojení s mekkou módy, Itálií. Ke spolupráci si vybrala malou továrnu v italské Padově, kde ani ne po roce tato kolekce vznikla.


Zdroj: DENIM BY DARA

Při vzniku kolekce VERMIBYDARA kladla velký důraz na udržitelnost a ekologickou stránku. Její originální módní kousky jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu a bio bavlny a není bez zajímavosti, že během příprav nebyly použity techniky, běžné při úpravě džínoviny na požadovaný odstín, které používají toxické či další nežádoucí sloučeniny a materiály poškozující životní prostředí.


Zdroj: DENIM BY DARA

Již nyní si můžete jednotlivé kousky objednat na e-shopu vermibydara.com. Nicméně, kdo dává přednost nákupu oblečení naživo v kamenném obchodě, bude také k dostání v pražském butiku BLACKOUT & THERAPY a v bratislavském v ENVY PRIVEÉ.


                                                                                                        Zdroj: DENIM BY DARA

Pokud se vám denim líbí a nosíte ho, můžete si touto kolekcí zásadně rozšířit šatník, protože v ní najdete celkem osm modelů - klasické rovné džínsy, ale i rozšířené do zvonu nebo slimky, dále denimové košile, šaty či šortky. Ženy, buďte odvážně a zkuste džínový total look nebo oversize šaty s výraznými rukávy a odnímatelnou kravatou.

K uvedení kolekce DENIM by DARA rovněž vznikla kampaň, které se ujal přední slovenský fotograf a  kreativec, Lukáš Kimlička. Ten ke vzniku kampaně dodává:

„Inspirovat jsem se nechal samotnou  kolekcí i jejím názvem DENIM. Přál jsem si, aby celá kampaň byla velmi čistá, aby zde denim opravdu  dominoval a byl nosným prvkem celé kampaně. Proto jsem jako pozadí při focení použil stejný  materiál jako ten, ze kterého je kolekce ušita. Kampaň má zároveň působit sexy a nadčasově jako  samotná kolekce.“ 

Zdroj: DENIM BY DARA

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram