Business móda pod taktovkou Ivany Rosové

Business móda pod taktovkou Ivany Rosové

Nová česká značka IvanaRosova Fashion Group přichází na trh s kolekcí, která oživí váš pracovní šatník. Kousky od Ivany Rosové jsou ale univerzální, nosit je můžete i po pracovní době.

Ivana Rosová přichází na český trh s kolekcí založenou na barvách, nadčasovém designu a ženských siluetách. Zakořeněnou představu o business vzhledu ženy vám rychle vymaže z hlavy sytě růžová nebo vícebarevný květinový vzor. S kousky z této nové kolekce se nebudete nudit ani chvíli. A ač ji Ivana navrhla především v business duchu, jednotlivé kousky se dají využít i na jakoukoli společenskou akci či jinou formální příležitost.

Velkým plusem tvorby této značky je snaha vytvořit kolekci oponující trendu fast fashion. Látky značka nakupuje v rámci Evropy a výroba každého kousku z kolekce proběhla v humánních podmínkách. A jelikož má Ivana Rosová sama zkušenosti s prací v kanceláři, myslela s materiálem i na praktickou část odívání. Látky, z nichž je podzimní a zimní kolekce vyrobena, se nemačkají a dýchají. Kromě typicky zimní vlny v kolekci najdete i hedvábí nebo luxusnější kašmír. Kombinace preciznosti, nádherných barev a vzorů a střihové zaměření na veškeré potřeby pracující ženy je v kolekci oceněna od 300 do 1200 euro v závislosti na tom, o který kousek a materiál se zrovna jedná.

Kolekci Ivany Rosové si můžete prohlédnout v jejím e-shopu nebo dorazit do karlínského showroomu značky v Nile House.

Foto: Lucie Robinson, IvanaRosova Fashion Group

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram