Byla jsem dlouhou dobu Chanel Lady

Byla jsem dlouhou dobu Chanel Lady

Připravila jsem si pár typů z dekorativní kosmetiky, kterou si nemohu vynachválit!                                                                                                                      

Kosmetické novinky

Ahoj,

už  jste viděli nový článek na mém blogu http://vanessasunderjuk.blogspot.cz/ ? pokud ne, určitě se běžte mrknout, protože tam mám i odkaz na mé video právě z toho nádherného místa na zemi, které jsem měla možnost navštívit. Pro vás jsem si ale připravila poznatek, ale ne tak úplně z Malediv. Jistě nejsem jediná, které pohled na letištní DUTY FREE dělá radost. Připravila jsem si tedy pro vás pár typů z dekorativní kosmetiky, kterou si nemohu vynachválit!                                                                                                                    

Začneme u značky Dior. Ačkoli jsem byla strašně dlouhou dobu spíš Chanel Lady, Dior tentokrát vyhrál moji koupi. Můj hlavní cíl byl, koupit si kvalitní bronzer, který vydrží, nebude mít oranžový nebo jiný nežádaný odstín a také jsem ho našla. Dior skin, nude air tan powder 002 Amber.

Další Dior věcí je parfém, který samozřejmě každému může vonět jinak, ovšem pro mě je to ideální jarní alternativa. Sladká, ale přitom nevlezlá vůně růží a vanilky. Liší od diorovské klasiky, proto se mi tolik líbí. Miluju ji!

 

I když jsem si  čistící přípravky z řady Clinique moc neoblíbila, teď si nový CC cream nemůžu vynachválit. Klasicky make-up mi připadá moc těžký a BB cream nikdy nesplnil moji představu sjednocené pleti. Tenhle CC cream opravdu doporučuji, nevysušuje, perfektně sjednotí pleť + kryje.

 

Clinique CC cream light

Jsme u poslední věci a to u MAC rozjasňovače, který dodá pleti takovou trošku metalovou texturu, která obličej krásně rozzáří. Já používám tento rozjasňovač hlavně na tvářích. MAC skinfinish illuminate.

Hledala jsem alternativu štětečku, kterým se dá aplikovat dobře jak rozjasňovač tak i bronzer, také jsem zvolila MAC.  Mac brush - 168 -

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram