Calvin Klein do své vánoční kampaně obsadil supermodelku Hailey Bieber

Calvin Klein do své vánoční kampaně obsadil supermodelku Hailey Bieber

Oblíbený módní dům zachycuje podstatu sváteční nálady prostřednictvím vybraných zimních outfitů, od smyslných slipových šatů až po blejzry a útulné svetry. Sázkou na jistotu je volba modelky Hailey Bieber, která je v reklamních kampaních relativně vzácná.

Barevné schéma kampaně je podmanivé díky výrazným tónům červené, třpytivě stříbrné, zelené i klasické černé. Fotografie Jamese Brodribba jsou realizovány tak, aby ozdobily i velké digitální platformy umístěné na ulicích po celých Spojených státech, a ruku na srdce, tato kampaň je opravdu nepřehlédnutelná.

Hailey Bieber už dříve propůjčila svou tvář pro módní kampaň sportovní značka FILA, zatímco tentokrát vyměnila sportovní kousky za elegantnější, které dokonale vystihují vánoční náladu. Modelka pózuje na červeném, černém a bílém pozadí s nímž kontrastuje oblečení, které má na snímcích na sobě.

Modelka na snímcích představuje červené sváteční šaty zdobené odvážnými výstřihy na bocích, ale také pohodlný bílý svetr či lesklý černý blazer. Odstín rtěnky Rhode značky Calvin Klein doprovází úsměv Hailey Bieber ve svěží kampani, kterou spojuje kombinace klasických a moderních prvků. Užijte si sváteční náladu s nadčasovou kolekcí Calvin Klein.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram