Carolina Herrera potěšila Pre-fall kolekcí postavenou na základech módy

Carolina Herrera potěšila Pre-fall kolekcí postavenou na základech módy

Nic nepovedeného. Nic vyjimečného. Přesto by vám kolekce neměla utéct. Její koncept, jenž byl postaven na základních kouscích, a přesto nevypadá nudně a obyčejně stojí za to.

Hned na první pohled upoutá pojetí celé Pre-fall kolekce. Carolina Herrera uvedla 20 fotografií, na rozdíl od jiných značek toto číslo nedefinuje také počet modelů. Ten byl totiž u Pre-fall 2016 vyšší právě díky kompozici, na které se objevily hned dvě modelky vedle sebe. Předvedly snad vše, co si žena přeje nosit během babího léta i podzimu. Nestárnoucí klasika v podobě černobílého vzoru, také šedá barva ve spojení s černými detaily na luxusních kabátech a zvýrazněný pas.

Je zřejmé, že se návrhářka držela základních prvků, které se v módě objevily již dávno a nyní se opakují v kolekcích většiny módních domů a značek. Sama se vyjádřila jen pár slovy: „Dnes je vše o střizích u každodenní módy a o půvabné módě na večer. Přesně tak je to potřeba. A tudíž je o tom i celá kolekce.

Její krátké shrnutí modelů odpovídalo tomu, co můžeme vidět. U oblečení, jež je určeno k dennímu nošení, stála nohama pevně na zemi a navrhla midi délku sukní, módní kabáty a bílé košile. Na večer se více odvázala a dopřála nám široké sukně k zemi, krajku a výrazné látkové aplikace. 

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram