Celosvětový fenomén se blíží: Připojte se k finálnímu odpočtu do startu Form Factory Les Mills Day v Praze!

Celosvětový fenomén se blíží: Připojte se k finálnímu odpočtu do startu Form Factory Les Mills Day v Praze!

Máte už zapsáno v kalendáři 8. června 2024? Tento den se Praha promění v epicentrum jedné z nejvýznamnějších globálních fitness událostí roku – Form Factory Les Mills Day, který pořádá největší česká síť fitness klubů Form Factory.

Tento sedmý ročník přitahuje fitness nadšence z celého světa do pražského CUBEX centra, kde na ně čekají intenzivní tréninky a atmosféra plná energie, zábavy a inspirace. Díky Form Factory máte nyní jedinečnou příležitost stát se součástí této nezapomenutelné akce. Pokud ještě nemáte vstupenku, neváhejte. Další šance přijde až za rok!  

Od svého založení na Novém Zélandu v roce 1968 se Les Mills vyvinul v globální fenomén fitness průmyslu. S více než 20 000 fitness kluby po celém světě, Les Mills programy, jako BODYCOMBAT a BODYPUMP, jsou navrženy tak, aby maximálně efektivně transformovaly tělo i mysl. Ve Form Factory najdete Les Mills programy v každém klubu a vyzkoušet můžete jednu z více než 4 000 lekcí každý měsíc.

Na co se můžete těšit?

Připravte se na vzrušující setkání s mezinárodními hosty a vašimi oblíbenými instruktory. Bohatý program plný fitness aktivit, které zahrnují vše od BODYPUMP a BODYBALANCE po energické lekce BODYJAM a BODYCOMBAT. Nezmeškejte ani exkluzivní seminář s BRAIN WE ARE a workshopy zaměřené na sportovní psychologii a mobilitu, které vedou odborníci jako Adam Šíma a Silvie Radiměřská.

Čas

Délka

Aktivita

Prezentéři

8:00

180 min

ZAČÁTEK REGISTRACE

 

9:00

60 min

BODYPUMP ONE

Sáblová Alžběta, Kovaříková Lucie, Marečková Lucie, Rafaj Tomáš, Bogač Vítězslav, Maierová Karolína

10:15

60 min

BODYPUMP TWO

Kubaščíková Petra, Markvart JIří, Neklanová Anna, Malzerová Gremmanota, Střítezská Monika, Sebíň Michal

11:30

30 min

GRIT STRENGTH

Horyna Rudolf, Líšková Miroslava, Střítezská Monika, Syrový Dominik, Sedlmajer Patrik, Goll Martin

12:30

60 min

BODYATTACK

Syrový Dominik, Poslušná Kristýna, Vodraška Martin, Vosátková Zuzana, Šebrle Erik, Radiměřská Sylvie, Berná Viktorie

13:45

45 min

BODYBALANCE

Vodraška Martin, Křížová Jana, Tučková Eva, Doležalová Klára, Ptáček Matěj, Phillipi Mirka, Ortová Nina, Smrčková Sylva, Bogač Vítězslav, Digrinová Martina

14:45

30 min

GRIT CARDIO

Slavíčková Kristýna, Vosátková Zuzana, Růžička Dominik, Vinařová Kateřina

15:45

45 min

BODYJAM

Hurníková Adéla, Majerčáková Karin, Skopalová Lenka, Líšková Miroslava, Trnková Monika

16:45

45 min

BODYCOMBAT

Šíma Adam, Horyna Rudolf, Trnková Monika, Slavíčková Kristýna, Novák Tomáš, Rafaj Tomáš

17:45

45 min

LM DANCE

Hodek Stupková Kristýna, Pitelová Lucie, Šubr Michal, Szczurková Nikola, Slavíčková Veronika, Horká Petra

18:30

120 min

AFTERPARTY

 

Navíc, bude představeno několik nových produktů od našich partnerů, včetně značek jako Samsung, L'Oréal, Maybelline a Decathlon. Den zakončí afterparty s DJem.

Kromě zábavy, energie, cvičení a seberozvoje je Form Factory Les Mills Day také perfektním místem pro navazování nových přátelství. Akce takového rozsahu nabízí ideální příležitost setkat se a možná i navázat nová přátelství či najít svou spřízněnou duši, protože jak jinak začít než společným zážitkem? 

Jak se připravit na Les Mills DAY?

Není nutné se obávat, pokud jste dosud nestihli navštívit žádné lekce Les Mills. Form Factory Les Mills Day je skvělou příležitostí pro začátečníky i pokročilé, aby zažili rozmanitost a energii skupinových fitness programů. Zde je několik tipů, jak se můžete připravit a užít si tento den na maximum:

  1. Zkuste Les Mills lekci: I když je to vaše první setkání, nebojte se! Les Mills lekce jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro všechny úrovně fitness. Pokud máte možnost, zkuste alespoň jednu lekci před akcí, aby jste získali představu o tom, co můžete očekávat. 

  2. Hydratace: Ujistěte se, že pijete dostatek vody před, během a po akci, aby váš tělo zůstalo hydratované a plné energie. 

  3. Pohodlné oblečení: Oblékněte si oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a které vám umožní volný pohyb. Správná volba obuvi je také klíčová pro vaši pohodlí a výkon. 

  4. Výživa: Jezte vyvážené jídla, která jsou bohatá na bílkoviny a sacharidy, aby vaše tělo mělo dostatek paliva před začátkem akce. Po skončení dopřejte svému tělu kvalitní odměnu!

Nezáleží na tom, zda jste fitness veterán nebo úplný nováček. Form Factory Les Mills Day je o oslavě pohybu a společného zážitku s komunitou, která má stejné nadšení pro zdraví a fitness jako vy. Přijďte s otevřenou myslí a připraveni se bavit!

Poslední volné lístky!

Už zbývá pouze měsíc do startu a k dispozici zbývá posledních 82 lístků! Nechte si ujít příležitost být součástí této unikátní akce, která každoročně ovlivňuje životy milionů lidí. Získejte své vstupenky nyní na GoOut a těšte se na exkluzivní dárky od partnerů akce.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram