Červen je v redakci předstupněm letních dobrodružství

Červen je v redakci předstupněm letních dobrodružství

A pro koho by také červen znamenal něco jiného, že? My v redakci děláme spoustu věcí. Pracujeme naplno, připravujeme zajímavé projekty a na rovinu se přiznáme, že máme plnou hlavu léta!

Péťa (šéfredaktorka)

"Když jsem brouzdala po obchodech, nadchnula mě značka HAUSE, kde jsem si zamilovala košile. Takové ty lehké, vzdušné a hlavně slušivé. Ano jsem košilová... A právě v tomto obchodě jich mají opravdu hodně, a k tomu za velice příznivé ceny. Navíc, když vychytáte slevy, které mají doopravdy veliké, tak máte z nakupování i radost. Už několikrát se mi vyplatilo si počkat a jít si pro svou košili o týden později. Co v tomto obchodě postrádám, jsou šaty. Třeba mě někdy mile překvapí a já zahlédnu ty pravé, do kterých se zamiluji na první pohled. Třeba..."

Lucka

"Čaj nemám ráda jen tenhle měsíc, ale nově jsem si oblíbila Kusmi Tea v krásných barevných plechovkách. Žlutý je detoxikační, má zlepšovat stav pleti, a mám pocit, že opravdu pomáhá. A když už mám pít čaj, tak v něčem hezkém, třeba v tomhle modro-bílém mramorovaném hrníčku. V oblasti beauty jsem se nechala ovlivnit sociálními sítěmi a zašla na návštěvu do NYX. Odolala jsem a pořídila si jen jednu rtěnku, na rtech drží perfektně. A jelikož je čím dál tím větší teplo, začínám sahat po CC krému od Mary Kay. Byla to taková koupě na zkoušku, protože jsem na tyhle BB a CC věci nikdy nebyla, ale zatím jsem moc spokojená a používám ho denně."

Verča

"Dobré jídlo a pití. Někdy homemade, jindy v oblíbených bistrech. Nové oblečení, hlavně lehké a vzdušné letní kousky a pohoda. To je můj červen v kostce. Aktuálně si vychutnávám domácí zmrzlinovo-ovocné koktejly, které mi zpříjemňují odpolední práci, kterou si beru na zahradu. Aneb jedna z výhod práce bez kanceláře. S teplejším počasím jsem přirozeně přešla i na lehčí jídelníček a vyhledávám zejména restované kuřecí maso a saláty. A v oblasti módy se neustále přebírám kupou fotek z módních přehlídek a vybírám z nich jen to nejlepší pro vás. Sama pak pokukuji a přikupuji nové jarno-letní kousky, které pomalu sbírám na letní dny u moře i ve městě. Červen mě baví. Snad baví i vás..."

Janča

"Na začátku června jsem se vrátila z vysněné svatební cesty v USA, načerpala síly a pustila se s novou chutí a elánem do práce. Z módní oblasti mě v tomto měsíci baví nejvíce vzorované kousky. Ať už puntíky, nebo pruhy, když je k tomu druhý kousek jednobarevný, působí to skvěle. Nevynechala jsem ani test přírodní kosmetiky z Ameriky a zejména přírodní mýdla z kozího mléka mají mou poklonu." 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram