Červencové MUST HAVES jsme pustili k vodě

Červencové MUST HAVES jsme pustili k vodě

S volbou názvu nás samozřejmě napadlo vynechat pravidelnou rubriku úplně, ale červenec není apríl a dělat si takhle legraci pro nic za nic, není náš styl. A tak jsme tu i v červenci. A MUST HAVES s námi. 

Plážová taška Reserved 349 Kč ; Žabky Tommy Hilfiger 1 299 Kč ; Plavky Vero Moda horní díl 599 Kč a spodní díl 399 Kč ; Kaftan H&M 799 Kč ; Sluneční brýle Vogue Eyewear 3 099 Kč

Plavky a žabky. Kaftan nebo pareo, sluneční brýle, láhev s vodou a plážová taška. Tak nějak začíná léto. Velmi často se s těmito kousky potýkáte ještě dříve, než horké dny doopravdy přijdou. Než je totiž zařadíte do své letní výbavy, musíte je někde sehnat. Takže pokud vás nudí už loňské (a předloňské) plavky či se vám líbí nový trend, který v plážové módě panuje, poohlédněte se po nových. Aztécký vzor v černo-bílé a crop topovým vrškem je horký favorit léta 2016! Určitě nezapomínejte na to, že když se chystáte na pláž, je příjemné přes sebe něco přehodit. Navíc, pokud se ubytujete v hotelu, nesluší se po hotelových prostorech chodit pouze v plavkách, což připomínají i piktogramy.  

Léto si více než jiné roční období žádá své specifické doplňky, abyste se cítila pohodlně. Mezi ně můžeme rozhodně započítat pohodlné žabky. Vyvarujte se těm, které mají příliš tenkou a úzkou podrážku, protože ty ničí vaše chodidla. Jako druhé se dozajista umisťují kvalitní sluneční brýle, kterým na paty šlape prostorná a líbivá plážovka. To jsou kousky, bez kterých léto nemůže být létem.

Tedy jedině v případě, že byste zůstala celý červenec zavřená v kanceláři.

A to snad nehrozí.

Slibte to!

P.S.: A dovolenou si užijte!  

 

zoot.cz ; answear.cz ; hm.com ; reserved.cz ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram