ČESKÁ KOSMETIKA PO ROCE OPĚT VE SVĚTOVÉM FINÁLE

ČESKÁ KOSMETIKA PO ROCE OPĚT VE SVĚTOVÉM FINÁLE

Česká přírodní kosmetika Ego Harmony je na trhu poměrně krátce. Přesto již poněkolikáté zaujala mezinárodní odborné poroty. Po loňském dvojnásobném úspěchu na světové soutěži Global Green Beauty Awards si společnost dvojnásobné zastoupení ve velkém finále vydobyla i letos v rámci patrně největší soutěže přírodní kosmetiky na světě, Pure Beauty Global Awards.

 

V kategorii Best New Night Cream, nejlepší noční krém, porota mezi desítku finalistů vybrala Noční krém ARGAN & OPUNCIE. Odličovací pěna ARGAN & OPUNCIE si místo ve finále vydobyla v kategorii pro přípravky určené k čištění pleti, Best New Cleanser. Absolutní vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni 31. května v Londýně.

Specialitou této soutěže je, že porota ve velkém finále vyhlašuje pouze vítěze. Druhá a třetí místa neexistují. Pure Beauty Global Awards patří mezi největší světové soutěže. Do minulého ročníku bylo přihlášeno rekordní množství produktů, téměř 800 ze 42 zemí světa.

„Věděli jsme, že naše přípravky jsou kvalitní, za každým z nich se skrývá téměř dvouletý vývoj. Skutečně každý produkt ladíme, jak je to jen možné. Na začátku jsme však nevěděli, jestli se můžeme měřit s velkými vyhlášenými značkami. Natož je porážet. Je nám ohromnou ctí a současně velkým závazkem do budoucna, že je porážet dokážeme.,“ říká František Vorel, zakladatel společnosti.

V roce 2021 značka Ego Harmony získala dvě medaile na jiné prestižní soutěži, Global Green Beauty Awards. Vyživující krém ARGAN & OPUNCIE získal stříbrnou medaili v kategorii Best Argan Product a Pleťový peeling dokonce zvítězil v kategorii Best Cruelty Free Beauty Products.

Všechny oceněné přípravky najdete v Novém dárkovém setu za zvýhodněnou cenu. Do 30. dubna navíc k dárkovému setu získáte ZDARMA novinku, oční sérum ARGAN & OPUNCIE, v hodnotě 350 Kč.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram