Česká mobilní aplikace pro iPhone a Android telefony umožní vyřešit módní dilemata a nákupní rozhodnutí

Česká mobilní aplikace pro iPhone a Android telefony umožní vyřešit módní dilemata a nákupní rozhodnutí

Každná z nás občas potřebuje poradit, jestli nám to sluší

Koupit či nekoupit? To je častá otázka mnoha žen stojících ve zkušebních kabinkách. Každná z nás občas potřebuje poradit, jestli nám to sluší, zda vyhlédnuté džíny nedělají velký zadek nebo ten kabát opravdu stojí za ty peníze. V ideálním případě se ptáme kamarádky, kterou máme ruce, v tom lepším na telefonu, v nejhorším si musíme poradit samy. Tedy musely.

Od 14. listopadu si můžete zdarma stáhnout do svého iPhonu nebo Androidu mobilní aplikaci StyleBee, jenž už navždy ukončí vaše váhání při nákupech. StyleBee funguje jednoduše: vyfotíte se v tom, s čím potřebujete poradit a odešlete dotaz spolu s fotkou přes aplikaci vašim kamarádkám a ostatním uživatelkám StyleBee. Pak už je na vás, jestli dáte na jejich doporučení a danou věc si koupíte nebo si vyberete jiný kousek. Názory od uživatelek získáte zdarma díky magazínu.

Během několika hodin nebo za drobný poplatek do 15 minut (tzv. rychlé hodnocení), takže si na ně můžete počkat ve zkušební kabince či obchodě. Oproti dosud zasílaným MMS zprávám kamarádkám je aplikace StyleBee rychlejší, levnější, ale také s její pomocí získáte mnohem více názorů během krátkého času. StyleBee je určená nejen pro majitelky chytrých telefonů, které potřebují rozhodnout dilema při nákupech. Je pro všechny ženy, které rády sledují nové trendy v módě, hledají inspiraci u ostatních a naopak i rády poradí ostatním, co jim sluší. Se StyleBee vás bude nakupování a oblékání bavit zase o něco víc.

 

Zdroj obrázků: StyleBee

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram