Česká módní návrhářka Jitka Klett dobývá zahraniční mola

Česká módní návrhářka Jitka Klett dobývá zahraniční mola

Česká republika se může pyšnit opravdu vynikajícími módními návrháři. Jednou z nich je také Jitka Klett, která sklízí velká uznání doma i v zahraničí.

Velkým úspěchem v zahraničí české módní návrhářky Jitky Klett byla prezentace modelů na Fashion Weeks in Lebanon by LIPS. Jitka Klett v Bejrútu reprezentovala Slovenskou a Českou republiku a sklidila obrovský úspěch.

Jitka se Bejrútského Fashion Weeku zúčastnila jako vůbec první Češka. Své modely představila mezi jednou z 20ti fashion shows, které proběhly během 4 dnů na nejdelším mole, které kdy v tomto regionu stálo.

Na mole o délce víc jak 50 metrů představila česká návrhářka svou báječnou tvorbu a nádhernou práci s krajkou, háčkovanými materiály, malange i digitálním tiskem.

  

Zcela originální modely inspirované orientem působí v některých případech trochu konvenčně, ale současně jsou vyzývavé pro své propracované detaily a rafinované střihy.

Naprostou perlou modelů představených na Fashion Weeku byla úchvatná bílá róba doplněná elegantními šperky.

  

I právě díky tomuto velkému úspěchu s velkým ohlasem, se módní návrhářka  se svojí tvorbou představí na podzim v New Yorku, Bejrútu, Kuwaitu také v Praze a Košicích.

AKTUÁLNÍ PREZENTACE JITKY KLETT