ČESKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA BODOVALA V CELOSVĚTOVÉ SOUTĚŽI

ČESKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA BODOVALA V CELOSVĚTOVÉ SOUTĚŽI

Česká značka přírodní kosmetiky Ego Harmony je na trhu zatím krátce. Přesto již stihla zaujmout porotu složenou ze světových odborníků na kosmetiku. V letošním roce získala hned dvě medailová umístění v rámci Global Green Beauty Awards.

Kvalitu jejich vyživujícího krému ARGAN & OPUNCIE ocenila mezinárodní porota letos již podruhé. Na jaře jej zařadila mezi finalisty celosvětových kosmetických cen Pure Beauty Global Awards 2021 v kategorii Nejlepší anti-aging produkt roku. V červenci mu jiná porota v rámci Global Green Beauty Awards udělila stříbrnou medaili v kategorii Nejlepší produkt s arganovým olejem.

Na příčku nejvyšší, tedy na zlatou medaili, dosáhl pleťový peeling ARGAN & OPUNCIE v kategorii Best Cruelty Free Beauty Product, oceňující stoprocentně přírodní výrobky, jejichž složky nejsou testovány na zvířatech. Navíc nesmějí být živočišného původu.

Váhu Global Green Beauty Awards přidává to, že se nezaměřují pouze na novinky daného roku, ale hodnotí i produkty, které jsou na trhu i několik let. Tato ocenění potvrzují, že Ego Harmony plní svou zásadu, kterou je poskytovat vysoce účinnou a šetrnou péči v souladu s přírodou. „Jsme rádi, že jsme se zařadili mezi vítěze této soutěže obdobně jako v minulosti např. Shiseido nebo Mary Kay. Je to pro nás na jedné straně potvrzení, že jdeme správným směrem. Na druhou stranu to je závazek, že budeme v úsilí vyrábět ty nejkvalitnější přípravky pokračovat,“ dodává František Vorel, jednatel společnosti.

Ego Harmony letos na trh uvedlo další vyladěné novinky

„Jsme si vědomi, že dlouhodobě nemůžeme zůstávat u několika málo produktů. Proto neustále vyvíjíme novinky. Určitě však nepůjdeme cestou nepřeberného množství produktů, jejichž účinky a přínos by byly sporné nebo by se lišily více méně jen etiketou,“ dodává František Vorel. 

Česká přírodní kosmetika Ego Harmony letos do svého portfolia přidala dvě novinky. Tou první je přírodní Odličovací pěna ARGAN & OPUNCIE, která šetrně čistí pleť a účinně odstraňuje líčidla včetně odolného make-upu pomocí nedráždivých tenzidů na přírodní bázi. Díky extraktu mydlice lékařské a vilínu viržinského je přípravek vhodný i pro péči o velmi citlivou pleť se sklony k tvorbě akné.

Když se příroda snoubí se špičkovou vědou

Druhou novinkou je noční krém ARGAN & OPUNCIE, který je skutečným skvostem. Obsahuje nejen arganový a opunciový olej ale také vitamin C, koenzym Q10 a dvě patentované přírodní receptury ze Švýcarska a Francie.

Švýcarský REFORCYL® je rostlinný extrakt, který pomáhá regenerovat narušenou bariéru zralé pokožky a poskytuje jí výživu. Obsahuje extrakty gynostemy pětilisté a skalní růže. Tato kombinace podporuje aktivaci klíčových enzymů podílejících se na syntéze epidermálních lipidů nezbytných pro regeneraci kožních buněk. Francouzský LIFT Oléoactif® zase zmírňuje projevy stárnutí pokožky redukcí hlubokých vrásek a korekcí jemných linek, díky kombinaci oleje světlice barvířské, výtažků z plamatky zelené a kozince blanitého.

Do 10. prosince můžou čtenářky webu moda.cz využít 15% slevu na všechny produkty Ego Harmony včetně zvýhodněných setů. Stačí v nákupním košíku e-shopu egoharmony.cz zadat slevový kód: VANOCE15.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram