Česká půjčovna udržitelné módy spouští možnost virtuálního zkoušení

Česká půjčovna udržitelné módy spouští možnost virtuálního zkoušení

Také se vám často stává, že narazíte na outfit, který vypadá skvěle online, a představujete si, jak byste v něm vypadala vy? Vyzkoušejte virtuální kabinky! Česká půjčovna pomalé udržitelné módy spouští na svých webových stránkách fashionteka.cz možnost virtuálního zkoušení. Funkce umožňuje snadno a rychle vyzkoušet modely z nabídky půjčovny na displeji telefonu i počítače – z pohodlí domova nebo jednoduše odkudkoli. Usnadní vám tak vybírání a zároveň je to zábava! 

Jak virtuální kabinka funguje? 

V detailu modelu najdete tlačítko "Zkusit na sobě", pak stačí nahrát fotku obličeje nebo selfie, zadat své míry, upravit proporce a zkoušet. Pohodlně můžete listovat modely a vyzkoušet jich více. Své favority snadno zašlete kamarádkám nebo své oblíbené stylistce, pokud vás bude zajímat jejich názor. I když si třeba nakonec nevyberete, virtuální zkoušení dává prostor pro experimentování a hraní si s různými styly, rozhodně vás bude bavit! 

Vyzkoušet můžete i novinky z aktuálního editu SS23, ve kterém najdete další výběr designérských kousků od českých návrhářů a zodpovědných značek ze zahraničí. Nové outfity se nesou v duchu zářivých barev, nechybí trendy magenta a hravé barevné vzory. Nově si můžete zapůjčit také tvorbu designérky Terezy Rosalie Kladošové nebo lokální značky Julie Store.

Technologie podporující rozšířenou realitu a virtuální zkoušení jsou rostoucím trendem v e-commerce a v Česku se s nimi můžete setkat také například při výběru dekorativní kosmetiky nebo brýlí a doplňků. Virtuální kabinka půjčovny Fashiontéka funguje na principu jednoduché simulace statického 2D digitálního produktu na nahrané fotografii. Nabízí zákaznicím personifikovaný interaktivní zážitek a snazší výběr stylu, střihu nebo barvy. Nezohledňuje však skutečnou velikost nabízených modelů. Při výběru velikosti pomohou rozměry v detailním popisu modelů nebo zákaznický servis půjčovny.

Zdroj: fashionteka

 

„Něco půjčeného“ nejen pro nevěsty

Máte letos kalendář nabitý svatbami, rozlučkami se svobodou a dalšími rodinnými oslavami? Chystáte se na festival, večírek, do divadla, opery nebo na vernisáž? Plánujete firemní akci, focení nebo jiný důležitý event a přemýšlíte, co na sebe? Díky půjčování si můžete dopřát kvalitní designérský kousek, ve kterém se budete cítit výjimečně. Půjčte si ho na 4, 7 nebo 28 dní.

Fashiontéka je moderní půjčovna pomalé módy s nabídkou semi-formálních outfitů, které se hodí nejen pro vaše speciální příležitosti, ale většina z nich i na celodenní nošení. Budoucnost módy je slow fashion a Fashiontéka ji dělá dostupnější.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram