Česká značka SISTERSCONSPIRACY nabízí letos na jaře mužům jachtařský luxus i městský casual styl!

Česká značka SISTERSCONSPIRACY nabízí letos na jaře mužům jachtařský luxus i městský casual styl!

Alice Klouzkové a Jany Jetelové tvoří pod značkou SISTERSCONSPIRACY fashion.

Svojí jarní kolekcí se SISTERSCONSPIRACY nesnaží nijak šokovat. Pokud byste se lekli názvu a hned si představili typicky zprofanovanou podobu bílo-modré námořnické uniformy, tak rychle přibrzděte.

Alice a Jana nabídly mnohem kreativnější pohled na námořníky. Barevná trička v kolekci zdobí různé potisky a zajímavě řešené prvky. Graficky výrazný nápis Ahoy Sailor pomáhá vyniknou červenému tričky, i když na něj návrhářky doporučují obléct si sako ve stejné barvě i odstínu červené. Stejně se můžete vyhrát s tričkem černým nebo modrým, opět v kombinaci se stejnou barvou saka.

Atraktivní ztvárnění dostaly také košile, kalhoty šortky, vesty, saka, bundy, svetry nebo mikiny. SISTERSCONSPIRACY kontrastně kombinují barvy, hrají si s geometrií, ale nevyhýbají se ani tradičním vzorům, jakým je káro nebo proužek. K již zmíněným doplňkům - pestře vzorovaným pánským ponožkám a k bekovce, doplnily Alice Klouzková a Jana Jetelová ještě barevné šátky. A pánům hned také nabídly inspiraci, jak je nosit - přehozené kolem krku nebo přes rameno jako ručník.

Aktuální kolekce Ahoy Sailor je k dostání v showroomu značky SISTERSCONSPIRACY fashion (Vítkova 244/8, Praha 8 - Karlín, 186 00, Česká Republika). Začátkem března 2013 bude v prodeji i v e-shopu značky.

Co ještě nevíte o SISTERSCONSPIRACY?
Alice Klouzková a Jana Jetelová, které stojí za značkou SISTERSCONSPIRACY fashion spolu tvoří už od roku 2005. Společně studovaly v ateliéru Módní tvorby na VŠUP v Praze i později na Glasgow School Art. Jako jedny z mála českých designéru neopomíjejí pánskou módu. Právě na ní se totiž značka SISTERSCONSPIRACY fashion zaměřuje.

Své modely vyrábí výhradně v České republice a navíc v limitovaných sériích, takže i když to pánové neprožívají tolik co ženy, rozhodně bude malá šance, že v modelu, který si od návrhářek pořídíte, potkáte jiné na každém rohu. V roce 2010 uvedly Alice Klouzková a Jana Jetelová na trh úspěšně také svůj dámský label.

 

Zdroj obrázků: kolekce SISTERSCONSPIRACY fashion SS 2013 Fotografie: Vendula Knopová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram