Česká značka stvořila bohyně!

Česká značka stvořila bohyně!

Coby bohyně zazářila po boku Taťány Kuchařové i naše úspěšná biatlonistka Gabriela Soukalová a MISS Earth 2015 Karolína Mališová.

Že kosmetická značka Dermacol slaví neobyčejný úspěch nejen u nás ale i ve světě je známá věc. A je to právě prvotřídní kosmetika, která sklízí ovace, neboť dokáže pečovat jak o mladičké tváře, profesionální modelky a o vrcholové sportovkyně.

Rozmanitost produktů společnost dokazuje i svou novou kampaní, ve které se v roli nymf objevují světová topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová, Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová a biatlonistka Gabriela Soukalová.

Jak si ale tři jmenované krásky, jejichž životy a profesní zkušenosti se v mnohém liší, sedly a jak se jim společně pracovalo? Posuďte sami dle jejich vlastních slov.

„Se značkou Dermacol spolupracuji už několik let a naše spojení je velmi pozitivně vnímáno jak u nás tak v zahraničí. Dokonce i mnoho mých kolegyň cizinek používá jejich výrobky. Je to do jisté míry i tím, že Dermacol si velmi vhodně vybírá tváře a přispívá tak ke své oblíbenosti mezi ženami napříč všemi generacemi,“ chválila značku a spolupráci s ní světová topmodelka Taťána Kuchařová, která je dlouhodobě tváří značky Dermacol a v nové kampani zobrazuje vůni Irské kávy.

To Gabriela Soukalovávdechla život Rozpustilému citronu, o který se Dermacol rozhodl rozšířit oblíbenou řadu sprchových gelů.

„Stát před kamerou po závodě je pro mě úplně přirozené. Jako kdybych se zpovídala kamarádce se svými dojmy. Naopak natáčet reklamu, to je úplně něco jiného, nového. Dokonce jsem cítila lehkou trému, protože jsem musela dělat věci úplně mimo mou profesi, na které nejsem zvyklá, nejsou pro mě přirozené a musela jsem je hrát. Při natáčení jsem se ale i tak cítila skvěle. Jediné, co mě překvapilo, bylo, jak dlouho se takový spot natáčí. Myslela jsem, že to během dopoledne zvládneme, ale nakonec jsme natáčeli celé dva dny,“ vyprávěla o natáčení Gabriela, o které je známo, že se na každý závod líčí právě kosmetikou Dermacol.

A jak spolupráci vnímá čerstvá vicemiss Karolína Mališová?

„Je to pro mě velká čest, že si mě Dermacol vybral a postavil mě do své nové kampaně mezi takové profesionálky jako Táňu a Gabču. Obě toho tolik dosáhly, tak jsem využila příležitosti a získávala od nich zkušenosti. Přiznám se, že jsem měla trochu trému a obavy, ale snažila jsem se odvést maximálně profesionální výkon. Byla to má první reklama, tak snad byl pan režisér F. A. Brabec spokojen,“ rozpovídala se Karolína, která má již s focením nějaké zkušenosti, ale je také aktivní sportovkyní, takže si měla o čem povídat jak s Taťánou, tak s Gábinou. V kampani se objevila jako jedna z nejoblíbenějších vůní řady Aroma Ritual – Černá třešeň.

I přesto, že se ve spotech dívky vynořují z moře, kompletní a dokonalá iluze se natáčela v pražských ateliérech.

 

 

Zdroj: orca-agency.cz
Foto: Dermacol

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram