Cesta divů je novou prodejnou Swarovski v Praze

Cesta divů je novou prodejnou Swarovski v Praze

Značka Swarovski oživuje vizuální identitu a redesignuje své prodejny. Se zavedením nového konceptu obchodů po celém světě transformace pokračuje a mezi ty nejnovější patří právě prodejna ve Westfield Chodov. Tento prostor je jediným v České republice, který se pyšní nejnovějším vizuálním konceptem Wonderlux.

 

Renovovaný obchod Swarovski ve Westfield Chodov je navržen tak, aby podnítil představivost zákazníků. Vzdává hold třpytivé kráse křišťálu a zároveň odráží podmanivé kouzlo města Prahy.

Prodejna o rozloze 50m2 se nachází přímo v srdci jedné z nejnavštěvovanějších a největších pražských nákupních destinací Westfield Chodov. Je laděna do zářivé modré Swarovski barvy, která představuje živelnou sílu vody, nedílný prvek při výrobě křišťálu.

Uvnitř čeká světlem naplněný a luxusní nákupní zážitek, který zákazníkům nabízí ponoření do kreativity, know-how a elegance, která definuje 129 let starou značku rakouského dědictví. Při vstupu do obchodu zákazníci mohou objevit radostně extravagantní kolekce Swarovski od šperků, hodinek a bytových doplňků až po brýle a nádobí.

Odrážející novou vizuální identitu značky, na kterou dohlíží ikonická labuť Swarovski, jsou návštěvníci vítáni v moderním nákupním prostoru, kde mohou objevit řadu křišťálových pokladů. Okouzlující metalické povrchy a sklo se snoubí s chromem a hedvábím v celém prodejním prostoru Westfield Chodov a s osmiúhelníky zdobícími stěny v dechberoucí ukázce produktů a vzorů vzává celý koncept poctu křišťálům.

Swarovski ve Westfield Chodov je zážitkem pro smysly, podporuje zvědavost a sebevyjádření, slibuje svět plný kouzel a nezapomenutelných okamžiků.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram