Chanel Pre-Fall 2024: Britský styl ve francouzské eleganci

Chanel Pre-Fall 2024: Britský styl ve francouzské eleganci

Módní velikán Chanel spojuje pro svou podzimní kolekci ikonický britský styl s nadčasovou francouzskou elegancí. Kampaň plná krásných modelek na první pohled upoutá pozornost svými barvami i střihovým provedením. Za pozornost stojí i jednotlivé textury a výrazné doplňky.

 

Modelky Lulu Tenney, Loli Bahia a Alaato Jazyper se postavily před objektiv fotografa Mikaela Janssona, který je zachytil na barevná pozadí, kde vás v kombinaci s barevnými módními outfity osloví výrazná zelená, šeříková, žlutá, růžová i červená. Tyto odstíny přinášejí odvážnou energie podzimní kolekci Chanel, která vyšla jen chvíli po letní řadě Coco Beach. Střídání smínků mezi klasickými černobílými a živými barevnými záběry vytváří pozoruhodný vizuální příběh zvýrazňující bohaté dědictví módního domu.

Každý model i každý záběr fotografa je pečlivě stylizován, proto nechybí ani ikonický květ kamélie, který je nenápadně zakomponován do jednotlivých návrhů. Černobílé portréty zdůrazňují bohatost textury látek, zatímco barevné snímky odráží živost a moderní akcent kolekce. 

Siluety čerpající inspiraci z 60. let jsou čisté a minimalistické, ale zdaleka ne decentní. Zářivé tvídy na sebe strhávají hlavní pozornost. Doplněné jsou výraznými doplňky, jako řetízky, perly a pásky, které jsou zdobené emblematickými motivy Chanel.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram