Chceš tělové mléko zdarma? Prohlédni si naši skvělou nabídku a využij ji ještě dnes

Chceš tělové mléko zdarma? Prohlédni si naši skvělou nabídku a využij ji ještě dnes

Dnes mám pro tebe velmi speciální zprávu! K nákupu Lux-Factor produktů nyní získáš: tělové mléko dle vlastního výběru v hodnotě 480 Kč, zcela zdarma.

Pravděpodobně jsme jedna z mála kosmetických značek, které se rozhodly, že můžeš zcela zdarma vyzkoušet opravdu úžasné, hydratační a voňavé tělové mléko, které je ideální pro tohle roční období.

Akce je časově omezená, proto ti doporučujeme si co nejdříve vytvořit objedávku na našem webu, kde ti svěříme i tajný kód, díky kterému získáš tělové mléko zcela zdarma. Pozor! Dárek můžeš získat jen při nákupu Lux-Factor produktů v hodnotě 1.000 Kč.

Klikni sem a využij skvělou nabídku.

Proč jsme se rozhodli pro tak štědrou akci?

Jelikož se blíží období Black Friday slev a jsi naše stálá zákaznice, rozhodli jsme se ti tuto speciální nabídku odhalit již dnes a zajistit ti tak velkou výhodu při objednávání.

Fruity Bomb nebo Sparkle of Amber?

Můžeš si vybrat ze dvou vůní. Fruity Bomb je pro všechny milovníky ovoce a sladkých vůní, neboť představuje skutečnou explozi toho nejvoňavějšího tropického ovoce. Sparkle of Amber má příjemnou vůni jantaru s nádechem osvěžujícího citrónu, která tě určitě okouzlí, protože nabízí skutečné osvěžení pro tělo.

Obě tělová mléka mají až 250 ml balení, takže tenhle dárek můžeš používat opravdu dlouho.

Akce je časově omezená

Akce s produktem zdarma platí jen do neděle 19. listopadu do půlnoci - tak rychle klikni na stránku: www.luxfactor.com nebo telefonicky: +420 296 182 861 a v nejbližších dnech získáš své oblíbené Lux-Factor produkty a vybrané tělové mléko zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram