Chřipkové období aneb Jak probudíme náš imunitní systém?

Chřipkové období aneb Jak probudíme náš imunitní systém?

Období chřipkové epidemie může překazit plány úplně každému. Abychom případnému nachlazení předcházeli, je vhodné zapracovat na vlastním imunitním systému. Víte, jak ho podpořit?

Imunitní systém může dobře fungovat za předpokladu, že tělu dopřáváme vyváženou stravu a pohyb. Různá nachlazení a infekce populaci trápí čím dál častěji, a to nejenom v období zimy, kdy k tomu máme větší sklony. Proti virům, které na nás číhají opravdu všude, od cestovních prostředků až po klimatizaci v kanceláři, se můžeme bránit jedině kvalitním imunitním systémem. Čím flexibilněji reaguje, tím lépe nás chrání.

Imunitní síla: otázka vitaminových zásob

Všeobecný shon, jednostranná výživa, velké množství stresu, alkohol i nikotin nám znatelně ubírají na vlastní pohodě. Navíc ale berou tělu potřebné živiny a oslabují naši imunitu. Největšímu riziku jsou vystaveny děti a starší lidé, u kterých hrozí imunitní zátěžová situace. Zdravou výživou můžeme náš imunitní systém významně ovlivnit a posílit. Pokud v naší výživě dlouhodobě chybí určité mikroživiny jako vitaminy, minerální látky a stopové prvky, imunitní systém již nemůže podávat dostatečný výkon a reaguje přetížením. Riziko infekce se tak zvyšuje.                 

V době, kdy je tělo vystaveno mimořádně velkému zatížení (např. ve stresových situacích, chladných ročních měsících a ve chřipkových obdobích), spotřebovává podstatně více těchto mikroživin.

Dobře vybaveni v každém ročním období

Skalní růže, rostlina Cistus incanus ssp. creticus je již od antických dob známa v přírodním lékařství pro své výborné vlastnosti. Extrakt z této rostliny je komplexní směsí takzvaných polyfenolů. Ve vhodném dávkování a v kombinaci s vitaminy, minerálními látkami a stopovými prvky slouží podle imunologických potřeb k zásobování imunitního systému. Doplněk stravy Immun44® v kapslích a sirupu pro děti obsahuje vedle 44 vitálních látek také tento extrakt ze skalní růže.

Test potvrzuje: 44 vitálních látek jako optimální imunitní štít

Komplexní imunitní složení bylo testováno i na lékařích a ošetřovatelích nemocnice. Již po tříměsíčním užívání přípravku Immun44® se u testovaných osob projevila o 50 % nižší absence v práci oproti osobám, které užívaly pouze placebo.                 

U skupiny užívající Immun44® byla navíc doba trvání imunitních infekcí přibližně o polovinu kratší. Test tak mohl jasně a objektivně potvrdit, jak důležité je, si svůj imunitní systém včas „nabít“ a připravit, aby byl člověk odolnější vůči choroboplodným zárodkům citlivým na přípravek Immun44®.

Pro příjemně a klidně prožité dny v chřipkovém období nyní lékárny nabízejí rostlinný přípravek Immun44® (doplněk stravy) ve formě kapslí nebo sirupu. Volně k dostání pouze v lékárnách a bez lékařského receptu. Ke speciálnímu balení IMMUN44 BOX navíc za výhodnou cenu získáte Immun44 60 kapslí + svačinový BOX + omalovánky + pastelky.

Na našem Facebookovém profilu můžete soutěžit o tři balíčky, které obsahují Immun44® a Silidyn Rejuvenate. Soutěž zveřejníme dnes, sledujte nás.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram