Christopher Kane navrhl pro J brand džínovou kolekci v neonových barvách!

Christopher Kane navrhl pro J brand džínovou kolekci v neonových barvách!

Christopher Kane se spojil s džínovou značkou J brand 

Denimofilové pozor! Mladý talent, a dnes již slavný návrhář původem z Anglie, Christopher Kane, se spojil s džínovou značkou J brand a vznikla skvostná džínová kolekce vynikající především díky použití neonových barev.

Právě Christopher Kane byl mezi návrháři, kteří pro loňský rok představili své úspěšné neonové kolekce. A přestože se neonové barvy do módy stále vrací a zase z ní odcházejí, tentokrát se neonový trend ukázal jako stálejší. Letos je tedy čas na to, pořídit si neonové džínové oblečení ve stylu Christopher Kane x J brand. Neonová džínová kolekce nebude na léta stálicí vašeho šatníků. Řvoucí růžové, zelené či oranžové džíny ani džínska modrou, ale ani černou klasiku nevytlačí. Letos však rozhodně budou pro váš šatník oživením, který si budete rády dopřávat po celý rok.

Tomu je přizpůsobeno i složení oblečení kolekce. Kromě dlouhých džínsových kalhot mírně zvonovitého a postavě slušícího střihu najdete v kolekci také kraťasy nad kolena nebo krátké šortky. Lookbook Christopher Kane x J brand doporučuje kombinovat toto oblečení do outfitů s černým nebo bílým tričkem. Pro zaryté „blue, black či white maniaky“ však kolekce Christopher Kane x J brand obsahuje stejné střihy a délky džínsů i v klasické indigově modré, černé a bílé barvě. Uspokojíte svoji touhu po této kolekci, avšak zůstanete u klasiky.

Značka J brand je spoluprací se slavnými návrháři proslulá
Vydařená byla například její spolupráce se značkou Proenza Schouler na podzim roku 2010. Vznikla neuvěřitelně vzorovaná kolekce džínsů, jakoby potkaných pavučinou. Bílo-černý a fialovo-černý kontrast vzor na džínsech byl na outfitech a oblečení doplněn podobně řešenými svetry a halenkami, nebo vrchními díly v černé a bílé barvě. V srpnu téhož roku vznikla také zajímavá spolupráce s pěticí módních návrhářů nazvaná 5x5 Collaboration. Petr Pilotto, Richard Nicoll, Christopher Kane, Meadham Kirkhoff a značka Erdem vytvořili pro J brand po jednom speciálním outfitu, Podívejte se, jak se jim to povedlo.

 

Zdroj obrázků: J brand

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram