Cindy Crawford představuje svou první exkluzivní módní kolekci: navrhla ji pro značku pro C&A

Cindy Crawford představuje svou první exkluzivní módní kolekci: navrhla ji pro značku pro C&A

Cindy Crawford patří k první generaci světových ikon modelingu

„Cindy Crawford je ve světě známá jako jedna z prvotních modelek, z níž se stala vlastním přičiněním hvězda. Jako taková reprezentuje ikonu generace, na kterou cílíme některé naše hlavní dámské kolekce: elegantní, moderní a nadčasové. Zároveň se jí podařilo zůstat onou „holkou od vedle“ , jak sama sebe popisuje, která rovněž žije svůj soukromý život mimo světla reflektorů jako podnikatelka a matka,“ vysvětluje vedoucí oddělení komunikací společnosti C&A Europe Thorsten Rolfes.

Počínaje letošním podzimem se její kolekce objeví ve více než 1500 prodejnách C&A po celé Evropě. V Česku ji najdete v 38 prodejnách, které u nás společnost provozuje. Je samozřejmé, že v této kolekci se projeví její osobní styl. „Mým cílem je pomoci navrhnout pohodlnou módu pro každodenní nošení,“ potvrzuje Cindy. Sama miluje styly, ve kterých vypadá při každodenních činnostech dobře, bez ohledu na to, zda je se svým manželem Rande Gerberem nebo dětmi Presleym a Kaiou. „Vždycky jsem snila o tom, mít svou vlastní módní kolekci a jsem nadšená, že mohu na tomto počinu spolupracovat se společností C&A,“ říká Cindy Crawford, která nedávno navrhla svou první kolekci.

Není pochyb o tom, že své dlouholeté zkušenosti na předváděcím molu, stejně jako roli podnikatelky a matky, v tomto projektu využila. Proto ví, co je pro ženy důležité.

Společnost C&A coby partner pro ni byla jasná volba. „C&A již dlouhá léta nabízí svým zákazníkům kvalitní módu za přijatelnou cenu,“ říká Crawford. „Pro mě je důležité být spojována se společností, která prodává módu pro dobrý pocit s jedinečnou nabídkou pro zákazníky.“ Také na ni zapůsobila pověst společnosti C&A nabízející hodnotu za peníze: nejvyšší kvalitu za přijatelné ceny. Pro svou kolekci „Cindy Crawford Collection@C&A“ se topmodelka inspirovala současnými trendy, přičemž jim dodala svůj vlastní, velice osobní nádech.

Oblečení C&A z kolekce Cindy Crawford je vkusně neformální až uvolněné, elegantní blejzry, kardigany a svetry a také ležérní košile, džíny a kožené bundy. Detaily jako jsou zipy, umělé kožešinové límce a pásky vypadají stejně dobře jako styly s čistými liniemi. Materiály jsou vysoce kvalitní a sestávají se ze směsi vlněných tkanin, merina a kůže. Všechny oděvy budou k dostání ve velikostech 36 až 46 a pleteniny v XS až XL.

Pro různá roční období budou v kolekci C&A Cindy Crawford tři odlišné looky, sestávající se z topů, dolních dílů a bund. Na podzim a zimu je připravena přírodní kolekce v teplých, zemitých barvách, kordové kalhoty, košile a exkluzivní kožená bunda vantické růžové. K dostání je také glam-rocková kolekce v kobaltové modři a černé se stylovými topy, blejzr s tříčtvrtečními rukávy a šedá kožená bunda v rockovém stylu. Třetí a největší kolekce C&A Cindy Crawford v šedé a černé zahrnuje svetry, kardigany, krátký blejzr, úzké kalhoty, slimky, košile a prošívanou bundu.

Zvláště povedeným a nejoblíbenějším kouskem Cindy je kardigan, dlouhý svetr, který lze také nosit jako kabát. Díky svému velmi nápaditému pruhovanému vzoru v odstínech šedé a černé rozhodně upoutá pozornost. Všechny looky C&A Cindy Crawford i jednotlivé oděvy z kolekce lze libovolně kombinovat, což znamená, že mohou být vzájemně kombinovány podle potřeby pro každou příležitost, ať už se jedná o práci, nákupy či společenskou událost. Tato univerzálnost je pro Cindy Crawford velmi důležitá: „ Já, jako mnoho žen, nosím nejraději oblečení, které je módní, ale i pohodlné a umožňuje mi vypadat co nejlépe při jakékoli činnosti, ať odvážím děti do školy, mám obchodní schůzku či jdeme s manželem na večeři.“

„Cindy Crawford Collection @ C&A” je přizpůsobivá móda, která umožňuje každé ženě vypadat dokonale upravená při jakékoli příležitosti: někdy elegantní, jindy ležérní, někdy klasicky oblečená, jindy trendy, ale vždy stylová, v podstatě tak trochu jako Cindy Crawford!

 

 

Zdroj obrázků: C&A

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram