Co Francouzky nikdy nedělají se svými vlasy a stejně je mají krásné!

Co Francouzky nikdy nedělají se svými vlasy a stejně je mají krásné!

Jsou věci, kterým se stylové Francouzky vyhybají - třeba fénování, barvení nebo každodennímu mytí. A přesto jejich vlasy mají šmrnc!

Pro případ, že jste si ještě tak docela nevšimli největšího trendu této doby ať už módního, kosmetického, životního nebo co se vlasů týče, prozradíme vám ho. Trend "I woke up like this" je aktuálně snad úplně nejoblíbenější. A jeho nejdokonalejším ztělesněním jsou samotné Francouzky. Jeho cíl? Jak již z názvu vyplývá - vypadat přirozeně a nenuceně. A že to občas dá pořádnou práci! 

Pojďme se tedy podívat na to, jak tento trend přenést na své vlasy. Přinášíme pár faktů o tom, jak se o své vlasy (ne)starají Francouzky.

VLASY SI NEBARVÍ 
Mají přírodní barvu a aťuž je to kaštanově hnědá nebo světlá blond, jedinou barvu, kterou použijou je ta přesně v jejich odstínu, aby vlasy oživily. 

ŽÁDNÝ FÉN
Byť se to možná pro některé ženy zdá nemožné, v klidu se dá žít i bez fénu. Ani Francouzky ho nepoužívají, raději vysuší vlasy ručníkem a pak je nechají uschnout přirozeně. I díky tomuto je výsledkem jinak nenapodobitelný efekt.

NE KAŽDODENNÍMU MYTÍ
Žádná z pravých Franouzek nedopřává svým vlasům mytí každý den. Protože až druhý den vlasy mají teprve ten správný vzhled.  A pokud už jsou třetí den v kritickém stavu - svážou je do drdolu. 

VLASY BEZ DOPLŇKŮ
Ať už používáte barevné pinetky, čelenky nebo mašle, ony to nedělají. A mají k tomu své důvody. Stačí jen jediný vlasový doplněk (nedejbože) sladěný se zbytkem outfitu a vše je jasné - příliš jste se snažila!

Z DOMU SE SUCHÝMI VLASY
Raději než ráno vyběhnout z domu a na hlavě mít prameny stále mokrých vlasů, Francouzky si je umyjí večer. Jděte někdy spát s ještě vlhkými vlasy a uvidíte, ráno budou vypadat skvěle podle hesla: I woke up like this. Doslova.

PARFÉM JE NUTNOSTÍ
Francouzky jsou pro svou slabost na parfémy známé. Když je používají, nezapomenou ani lehce poprášit své vlasy. Právě takovéto maličkosti vytvářejí nenahraditelné kouzlo.

Zdroj: How to be Parisian, wherever you are
pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram