Co si obléct na rande na sv. Valentýna

Co si obléct na rande na sv. Valentýna

Po roce je to tu zase - svátek sv. Valentýna, den lásky a milování. Pokud tento svátek slavíte, jistě se chystáte na romantickou večeři či jinou aktivitu s vaší drahou polovičkou, zkrátka rande. Mrkněte na valentýnské outfity roku 2020...

Pravděpodobně vás čeká večer při svíčkách, romantická večeře a krásné chvíle ve dvou. Pokud i letos pátráte, co si vzít na sebe, a jak potěšit svou drahou polovičku, máme pro vás malou inspiraci.

1. Romantické hedvábí

Hedvábí samo o sobě říká, co byste o sobě chtěla partnerovi prozradit, ale bála jste se to vyslovit nahlas. Skrývá se v něm vášeň a romantika dohromady, a tak můžete očekávat i romantický večer s vášnivou tečkou. Hedvábná látka dělá divy, především, když je delší a tak rozhodně zvolte spíše dlouhé šaty z hedvábí než krátké. Krásně je doplníte delším plisovaným kabátkem, pozor ale na lesklé doplňky. Hedvábí je samo o sobě blyštivé, a proto by se další blýskavé doplňky mohly křížit. Z hlediska barvy jistě víte, že klasika je klasika, a tak s červenou budete královnou večera.

2. Štěstí přeje odvážným

Chcete mu ukázat, že jste nespoutaná a divoká a očekáváte od něj roli krotitele? Zkuste mu to ukázat módou - tygřík, zebra nebo gepard jsou oblíbenými vzory nejen módních návrhářů, ale všeobecně ve všech historických érách módního průmyslu. Můžete je kombinovat s různými barvami, nejosvědčenější jsou ale béžová, bílá a černá. Ujistěte se ale, že ve vašem zvířecím outfitu hraje potisk hlavní roli, pokud má splnit účel. Šaty se zebřím vzorem tak rozhodně nekombinujte s puntíkovaným kabátkem. Své taky udělá tyl, krajka nebo průhledná blůzka.

3. Vykoupí pro vás květinářství

Venku to letos vypadá, jako by jaro přišlo o něco dříve. Zlepšete si proto zimní náladu i vy s květinovými a dalšími veselými vzory. Trendy doba nám přináší jejich neomezené kombinování a zkrátka fantazii se v tomto směru meze nekladou. Na svatého Valentýna ale nezapomeňte být především elegantní a romantická. To se vám podaří v kombinaci černé, červené a šedé a růžové.

4. Probuďte pravé já

Chcete ukázat světu, kdo doopravdy jste, ale nejlépe se cítíte v "kancelářské" módě, která vám dodá pocit sebevědomí a pohodlí. Není nic lepšího, než se na formální rande obléknout formálně a skončit třeba neformálně. Ale i v obyčejném business oblečení můžete vypadat originálně. Zkuste si třeba pořídit sako s originálními výšivkami, které rozhodně nemá každá druhá. Zda sukni nebo kalhoty je na vás, důležité je, abyste se vy cítila dobře. S rukou na srdci můžeme přiznat, že ne každé z nás sedí sukně, proto kalhoty či celý kalhotový kostýmek na romantickou večeři není špatným nápadem. Snad jen můžete zkusit sáhnout například po overallu. Rozhodně se však držte tmavých barev.

5. Zlatá černá

Pokud ale opravdu netušíte, co zvolit na sebe a nechcete příliš vyčnívat, ale chcete být brána v potaz, existuje pro vás jediná volba - černá barva. Kombinace černých barev v rámci monochromatického stylu je duchem elegance a smyslu pro módu. Protože černá nikdy nebyla a nebude z módy. Kompletně černé oblečení je navíc jako večerní outfit naprosto v pořádku, ba naopak je to estetičtější než barevný mix světlých barev. Zkuste třeba černý roláček s krátkým rukávem a koženkové kalhoty, které oživí celý look.

Cosmopolitan; foto: GettyImage

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram