Co si obléct na těhotenské focení?

Co si obléct na těhotenské focení?

Mnoho žen vnímá těhotenství jako jedno z nejkrásnějších období v životě, na které si chtějí uchovat co možná nejvíce vzpomínek. Jedním ze způsobů, jak na to, je nechat se před porodem vyfotit od profesionálního fotografa. Poradíme vám, co si obléct na sebe, aby těhotenství vyniklo.

Jaké barvy vybrat?

Nejen rodinný fotograf, ale i vy samy můžete ovlivnit, jak bude výsledná fotografie vypadat. A to už tím, co si oblečete na sebe. Světlé barvy vyzdvihnou vaši ženskost, zatímco tmavé tóny dodají fotografiím hloubku.

Chcete-li, aby výsledné snímky působily něžně, sáhněte po oblečení v bílé barvě či jemných pastelových odstínech. Tmavě modrá, zelená nebo hnědá naopak vytvoří sofistikovanější a elegantnější look. Obecně je dobré se vyhnout divokým kombinacím příliš křiklavých barev. Mohly by působit rušivě a odvést pozornost od toho, co je na fotce skutečně důležité – vaše těhotenství.

Podle barvy zvolte střih

Vydáte se cestou světlých odstínů? Pak se nemusíte bát zvolit zajímavějších střizích. Krajka nebo šikovně zvolené řasení obohatí fotku a zvýrazní vaši siluetu.K tmavším barvám se zase hodí jednoduché šaty, které podtrhnou onu eleganci.V každém případě se oblékněte do přiléhavějších kousků. Volné střihy by vám mohly zkazit postavu a především by v nich nevyniklo bříško.

Triko a džíny to jistí

Nemůžete se rozhodnout, kterou cestou se vydat? Zabalte si s sebou modré džíny a bílé tričko bez potisku, případně obyčejnou košili. Jednoduchá a klasická kombinace sedne naprosto každé ženě.

Rada na závěr: Pozor na otlaky

Šikovný rodinný fotograf by měl zvládnout zbavit vás v postprodukci případných nedostatků. I tak je lepší jim předcházet. Na těhotenské focení proto dorazte ve volném oblečení, které vám na těle nezanechá nevzhledné otlaky. Pozor si dejte zejména na upnuté gumy, ponožky, ale i ramínka od podprsenky. Otlaky se vytvoří rychle, ale mizí dlouho a na fotkách nikomu nesluší.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram