Co vyřadit ze šatníku?

Co vyřadit ze šatníku?

Přehled 5 věcí, které by dozajista stylisté celebrit vyřadili z vašich šatníků!

1. Ponožky, které nejsou v páru

Člověk někdy inklinuje k tendenci, že pokud se jedna ponožka roztrhla, druhou si nechá, protože, co když se roztrhne nějaká jiná, že? A nebo se jedna jednoduše ztratí a vy druhou schováváte s falešnou nadějí, že se třeba někdy shledá i s tou ztracenou. Pravděpodobnost? Mizivá. Vyhoďte je.

2. Zapraná bílá trika

Většinou to netrvá dlouho a oblíbené bílé triko nejdříve trochu ztmavne a později zašedne, nebo úplně zažloutne. V ten moment byste se s ním měla být schopná rozloučit a nahradit ho novým bělostně zářícím.

3. Příliš vysoké podpatky

Tak vysoký jehlový, nebo klidně platformový podpatek, že v botách není možné chodit, je ve vašem botníku prostě navíc. Ničí vám stavbu chodidla, držení těla, a pokud v nich nemůžete elegantně chodit, i vaši úroveň.

4. Nepadnoucí džíny

Džínovina se řadí mezi pružné materiály, jenže jakmile se vytahá, zpět ji už nescvrknete. Pokud tedy vaše skříň obsahuje nějaké džíny, které vám nepadnou jako ulité na délku, v pase, přes kolena i přes lýtka, měly by pryč.

5. Vše se skvrnami

Můžete mít danou věc ráda sebevíc, ale pokud se na ní někde schovává skvrnka od kávy, jinde pálivá omáčka z indické restaurace nebo jiné někdy drobné, jindy větší skvrny, patří oblečení nelítostně ze šatníku pryč. 

whowhatwear.co.uk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram