Converse All Heart valentýnská kolekce

Converse All Heart valentýnská kolekce

Každoroční valentýnská limitka Converse tradičně hýří srdíčky a zamilovanou energií. Od klasických Converse až po odvážnější platformy a nečekané detaily. Jazykem této kolekce je láska.

Srdce, kam se podíváš

Kolekce s názvem All Heart je nabitá láskou a mluví jasným a jednoduchým jazykem. Hlavním motivem je totiž srdce, které se buď nenápadně skrývá a vykoukne, když to nejméně čekáte nebo je vystavené na odiv. V kolekci objevíte buď nesmrtelné Chuck Taylor All Star, tak i novější tvary. Celkem jde o 6 srdcových modelů, které se všechny chlubí speciálními zlatými očky na tkaničky. 

Zdroj: se svolením Converse

Nejvýraznější součástí kolekce je bílá varianta Chuck Taylor All Star Lift, které se na kotníku houpe zlatý řetízek. Pohodlnost boty zajišťuje odlehčená pěna a bílý minimalistický design skvěle ladí s extravagantním řetízkem. Na podrážce nechybí červený symbol srdce, který mají i ostatní modely v černé a červené barvě. 

Klasicky a s láskou

Tyto barevné verze zdobí výšivka srdce, a to jak na zadní části nad patou v podobě drobných obrázků, tak i na jazyku boty. Místo zlatého řetízku mají kovový motiv srdce navlečený na tkaničkách. Oboje lze podle nálady sundat a hrát si s těmito doplňky, jak sami uznáte za vhodné. 

Zdroj: se svolením Converse

Dvojice Chuck Taylor All Star je romantickou poctou nesmrtelné Converse klasice. Milovníci tohoto ikonického tvaru si tak můžou užít zamilovanou jízdu v modelu, který má všechny prvky valentýnské romantiky, a přitom jde o jednu z nejslavnějších bot světa. Opět si můžete vyhrát se zlatým kovovým srdíčkem na tkaničkách a upravit si jeho umístění podle nálady. 

Růžová na Valentýna nesmí chybět

Posledním modelem v All Heart kolekci jsou růžové Chuck Taylor All Star Move Platform. Výrazný a přitom dívčí design svítí veselou barvou a zaručeně rozzáří dlouhé čekání na jaro. Srdíčka jsou schované v Converse nášivce a na podrážce. Jedno malé pak vykoukne vyšité na boční straně. Užijte si nejen valentýnský svátek s touto veselou kolekcí. S láskou, Converse. 

Zdroj: se svolením Converse
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram