Converse CONS x Carhartt WIP

Converse CONS x Carhartt WIP

Spojení, které funguje. Converse pokračuje v partnerství s legendární značkou Carhartt WIP a představuje dvě skatové novinky. 

 

Jak Converse, tak i Carhartt WIP má ke skateboardingu velmi blízko. Kořeny obou značek v tomto sportu sahají hluboko do minulosti, ze které se rozhodli čerpat inspiraci i u nové limitované kolekce s dvěma ikonickými Converse modely One Star Academy Pro a Chuck Taylor All Star Pro. Design bot i barevné kombinace se vrací do 90. let tak, jak jsou zobrazeny na archivních fotografiích Carhartt WIP. Semišové pruhy kůže v odstínech hnědé, krémové a béžové evokují pracovní oděv typický pro Carhartt WIP a nesou v sobě silnou identitu značky. Na nových modelech objevíme i loga obou streestylových ikon. 

Foto: converse

Chuck Taylor All Star Pro je signature model pro skatový svět, který má elasticky upravený jazyk vnitřní CX pěnu a CONS stélku. One Star Academy Pro je poctou svému předchůdci z 90. let s typickou hvězdou a logem se dvěma proužky. Fotky ke kampani byly vytvořeny ve španělské Barceloně fotografem Adrianem Riosem a kameramanem Natas3000 spolu s Carhartt WIP skatovém týmu.


Kolekce bude k mání na českém eshopu www.converse.cz.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram