CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.  

Hybrid dvou světů

Milovníky této legendy jsme téměř všichni a pokud také s nedočkavostí vždy vyhlížíte nějakou novinku od této značky, budete překvapení a nadšení. Converse se s vlivným americkým designérem Ibnem Jasperem spojil už podruhé, tentokrát představili jeden model ve dvou barevných provedeních. Ibn Jasper upravil Converse siluetu One Star a vytvořil hybrid jednou nohou ve světě skejtu a druhou na pedálu závodních aut.

Zdroj: se svolením Converse

Ulice a luxus

Model se pyšní mnoha detaily v průstřizích kůže a semiše včetně metalické hadí kůže. Barevnost, materiály a vzory vycházejí z estetiky závodního motosportu. Výrazný jazyk boty má na sobě vyšité “Ibn Jasper Mechanic” logo a zajímavá jsou i zlatá očka a kožená poutka. Jedinečná fúze streetwear a luxusu.


Zdroj: se svolením Converse

Holič z Chicaga 

Ibn Jasper je původem holič z Chicaga, který umí propůjčit svým modelům punc unikátnosti a vyprávět tak příběh luxusu s příchutí pouliční drzosti. Předělaný model One Star, který si uchovává svoji tradici, je toho důkazem.  


Zdroj: se svolením Converse

Vydat se na cestu

Společnost Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. Snaží se své modely ve spolupráci se špičkovými designéry inspirovat především sportem, ulicí a kulturou. Společně se zákazníkem sledují a redefinují. Jejich mottem je: „Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s sebou."

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram