Decentní Resort Tory Burch 2016 inspirován western stylem

Decentní Resort Tory Burch 2016 inspirován western stylem

Návrhářka předvedla kolekci o dvacetipěti modelech, které pojala v duchu decentního ženského stylu s prvky mužské módy a okořenila je western stylem.

Amerika má své kouzlo. Sice neoplývá desítkami jmen nejvýraznějších módních osobností historie, zato se může chlubit spoustou kvalitních a originálních návrhářů v současnosti. Jedním z nich je i designérka Tory Burch tvořící pod stejnojmennou značku. Jemná blondýnka pojala svou aktuální kolekci trochu ve western stylu. Projevil se především na volných zvonových nohavicích, kožených kotníkových botech nebo třeba na velkém množství třásní a střapců. Ty smíchala s mužských stylem a luxusními materiály. 

I použitou paletou barev nás Burch vede po spletitých cestičkách uprostřed vyprahlé přírody. Tlumenou cihlově červenou propojila s vyšusovanou khaki, tělovou a šedou. Důležitého slova se ujaly i vzory, především vodorovné proužky jak na maxišatech, tak i na kabátech a sukních. A když už je řeč o maxišatech - Burch si je pro rok 2016 zamilovala. Z 25 modelů tvořily přes pětinu, nechala je ušít z kvalitních materiálů s leskem a doplnila o dlouhé náhrdelníky s africkými motivy. 

Zdroj: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram