Dědictví i inovaci přináší v nové zimní kolekci sportovní značka BOGNER

Dědictví i inovaci přináší v nové zimní kolekci sportovní značka BOGNER

Klesající teploty a příval prvního sněhu připomínají kouzlo hor a lákají na první letošní lyžování. Připravte se na něj ve stylu BOGNER.

Sportovní kolekce značky BOGNER odráží kvalitní řemeslo v kombinaci s vytříbenými materiály. Najdete zde dokonalou symbiózu mezi funkčností a luxusem. Kolekce plná barev působí elegantně i hravě v jednom.

 

 

Rozhýbejte se i při nízkých teplotách

Sportovní styl BOGNER je novým favoritem pro zimu 2021/2022. Stylové hi-tech oděvy, funkční doplňky a moderní střihy přináší zimu plnou vybraného stylu. Letos na sjezdovkách jednoduše zazáříte. Ikonické bundy, příjemné úplety i vysoce funkční materiály nejenom u lyžařských kalhot. Bavit vás totiž budou i overaly BOGNER. Tohle oblečení vám zajistí maximální komfort a funkčnost.

Volná elegance a luxusní styl jsou podstatou značky BOGNER. Rozhýbejte se letos k větší aktivitě. Buďte v pohybu i při bodu mrazu.

 

Vydejte se na hory a zažijte alpský komfort

Sportovní značka přináší i díky svým ambasadorům pohled do zákulisí exkluzivních modelů. S aktuální kampaní také výhled na alpský luxus, který je druhým domovem značky. Oslavte se značkou BOGNER kouzlo a jiskru Alp.

Neutrální odstíny se snoubí s akcenty máty a výraznými barevnými kousky z kolekce. Základní dámské bundy s vysokým leskem a vysoce vodoodpudivou úpravou doplňují pánská trička, péřové kabáty i motorkářské bundy v klasickém BOGNER looku.

 

Kde bychom byli bez nezbytných doplňků

Kolekce přináší i spoustu stylových a praktických doplňků. Na výběr máte z široké nabídky slunečních brýlí, plátěných tašek, robustních kožených bot stejně jako luxusních šátků. S těmito „drobnostmi“ budete na zimu nejenom na horách připraveni se vším všudy.

Modely značky BOGNER pořídíte nejenom online, a vlajkové lodi společnosti na Malém Náměstí 4, Praha1,  ale také v prodejnách značky, například v Praze ve Westfield Chodov, na letišti v Premium Outlet Prague Airport, ale také v Karlových Varech, Plzni či Špindlerově Mlýně.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram