Den matek i otců se blíží. Potěšte své rodiče milým dárkem

Den matek i otců se blíží. Potěšte své rodiče milým dárkem

Radost svým rodičům můžeme bezesporu udělat v průběhu celého roku, jsou ale dva dny, které k tomu přímo vybízejí. Potěšte je a zároveň jim poděkujte malým dárkem za to, že vždy byli skvělými rodiči.

Čím jsme starší, tím více si uvědomujeme, jak jsou rodiče v našem životě důležití. Teprve často až v dospělosti doceníme, co pro nás udělali a vážíme si každé chvíle, kterou s nimi můžeme strávit. Pokud máte to štěstí, že máte své rodiče stále nablízku, nezapomeňte jim na Den matek a Den otců udělat malou radost.

Den matek se slaví vždy druhou květnovou neděli, což letos připadá na 14. května. Tento svátek jsme přeci jen zvyklí slavit mnohem více než Den otců, který připadá na neděli 18. června. A to je škoda, protože i naši tatínkové si zaslouží mít svůj svátek íležitost, kdy jim můžeme poděkovat a připomenout jim, že je máme rádi.

Pokud se letos rozhodnete své rodiče na jejich svátky obdarovat, může to být třeba jen maličkost v podobě kosmetiky, která potěší každého. Přinášíme pár tipů od značky NIVEA, s nimiž nešlápnete vedle.

Jemná péče pro maminky

Vyhladit vrásky a omladit pleť? S denním a nočním krémem NIVEA Q10 Power je to jednoduché. Darujte mamince dárkovou sadu krémů, díky nimž bude její pleť viditelně omlazená. Krémjsou doporučeny pro pleť 30+. Balení obsahuje Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER se 100% pleti identickým koenzymem Q10, díky kterému bude pleť každé po 7 dnech pevnější a díky OF15 UVA/UVB filtrům také dobře chráněná před slunečními paprsky. Dále v balení najdete Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER se 100% pleti identickým koenzymem Q10, který hydratuje, regeneruje a vyrovnává nerovnosti pleti.

Krémy s čistým koenzymem Q10 najdete také ve speciální výživ variantě určené pro suchou až velmi suchou pleť.

Výživní denní krém proti vráskám Q10 POWER50ml, 450

Krásné a pěstěné ruce

Bez krému se neobejdeme, pokud chceme mít krásné pěstě ruce. Mamince zkuste věnovat krém s anti-age účinky, který ve složení obsahuje koenzym Q10. Při pravidelném používání redukuje výskyt prvních linek vrásek, zatímco UV filtry pomáhají předcházet vzniku pigmentových skvrn způsobených vnějšími vlivy. 

NIVEA Omlazující krém na ruce 3v1 Q10, 100 ml, 135

I péče o tělo je důležitá

Péče o pokožku těla je rovněž důležitá. Pamatovat je třeba zejména na její hydrataci. O tu se postará NIVEA Tělové mléko Rose Touch, které obsahuje Intense Moisture Serum a arganový olej. Díky těmto ingrediencím bude pokožka krásně vláčná a příjemně hebká na dotek, a to podobu 48 hodin. Navíc dodá smyslnou vůni okvětních plátků růže.

NIVEA Tělové mléko Rose Touch, 400 ml, 255

Ta nejlepší péče pro rty

Pokožka rtů je velice jemná a potřebuje důslednou péči, aby nebyla dehydrovaná. Pokud tomu tak je, tvoří se na rtech nepříjemné šupinky a prasklinky, což je nepříjemné a navíc ani hez na pohled. Tu nejlepší péči poskytnou rtům Labello Barevné balzámy na rty. Ve svém složení obsahují vitamín E, který rty intenzivně regeneruje a chrání je nepříznivými vlivy vnějšího okolí. V jeho složení najdete i mandlový olej, díky kterému jsou rty sametově hebké na dotek a hydratované po celý den. Balzámy dodají rtům kromě péče i barevný odstín pink nebo nude.

Labello Barevné balzámy na rty, 5,5 ml, 95

Tip pro tatínky

Skvělou volbou je Nivea MEN Krém, který obsahuje pletí vlastní Eucerit. Jde o látku, jež pokožku intenzivně vyživuje a zanechává ji sametově hebkou, vláčnou a zářivou. Zároveň pokožku také intenzivně chrání před vnějšími vlivy a navrací jí pocit komfortu.

NIVEA MEN Creme, 75 ml, 130

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram