Denimové trendy 2015 - jaké džíny se letos nosí?

Denimové trendy 2015 - jaké džíny se letos nosí?

Skinny džíny? Už dávno ne. Denimová móda roku 2015 je mnohem zábavnější než obyčejné tmavé skinny. Přináší boyfriend střih, spoustu děr a ohrnování nohavic. 

Ripped jeans

Jsou snad největším trendem letošního roku. Minulý rok je obléklo akorát pár celebrit a amerických fashion bloggerek. V roce 2015 je už ale zařazují do svých kolekcí celosvětové módní řetězce a oblékají je lidé i v České republice. Po těch nejlepších roztrhaných džínách se porozhlédněte v malých obchodech ve svém městě nebo v řetězcích jako je Mango. Na internetu zároveň naleznete nespočet návodů, jak si doma vyrobit vlastní ripped jeans. Věřte nám ale, že pokud je dokážete sehnat v obchodě, je to nejlepší. A jestli budou mít celá děravá kolen, a nebo budou jen skromně poničené ošoupáním, už je jen na vás!

Boyfriend cut

Tento střih džínů není žádnou novinkou. Boyfriend džíny jsou na výsluní již delší dobu, přesto se jich svět módy stále nemůže nabažit. Pokud máte partnera, kterému můžete vzít jeho kalhoty, pak to udělejte hned! Protože ty pravé boyfriend džíny jsou k nezaplacení. Pokud ale tuto možnost nemáte, zkuste navštívit Gate nebo Zaru, tam jistě naleznete nějaké, které vám padnou do oka. Skvěle vypadají k obyčejným teniskám, ale i k jehlovým podpatkům. Vezměte si k nim oversized sako a možná si vás na ulici budou plést s Pařížankou. 

Ohrnuté 7/8 nohavice

Skinny džíny, které máte doma, na jaře určitě vyhrňte nad kotníky. Je to jeden z největších trendů a přitom naprosto jednoduchý. Hodí se na to kalhoty slim, které obepínají nohy, rovné kalhoty by ohrnuté nevypadaly dobře. Ohrnovat ale můžete i široké boyfriend džíny. To je vlastně na všech těchto třech denimových trendech to nejkouzelnější! Můžete je kombinovat všechny dohromady a nešlápnete vedle. 

Zdroj obrázků:Answear.cz, pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram