Desigual na Chodově otvírala netradiční show – podívejte se, jak se roztančil celý Chodov!

Desigual na Chodově otvírala netradiční show – podívejte se, jak se roztančil celý Chodov!

Módní značka Desigual otevřela svoji pražskou prodejnu v Centru Chodov opravdu stylově

O skvělou atmosféru se při otevření prodejny Desigual v Centru Chodov postaral DJ s chytlavými španělskými rytmy, lahodné koktejly, ale i desítky tanečníků, kteří v průběhu akce několikrát zákazníky překvapili neohlášenými a spontánními tanečními vsuvkami na známé hity. Jedinečnou choreografii připravila Jana Burkiewiczová, jež se podílela na prezentaci české módy na Expo 2011 v Šanghaji a na Dni designu v Indii 2011, spolupracovala na přípravě několika muzikálů i s novým cirkusem v kabaretu Lidoskop. Hudba přilákala zákazníky i z přilehlých pasáží a všichni byli z netradičního vystoupení nadšení.

Jsme proto velice rádi, že po nových obchodech jako ALDO, Kipling, PALMERS nebo Karen Millen tady otevřel svoji první prodejnu v nákupním centru i Desigual. Značka, která je známá svojí hravostí a jedinečným stylem, nás inspirovala k tomu, abychom její představení pojali netradičně. Rozhodli jsme se proto pro Flash mob, který jsme zatím znali pouze z videí. Velmi pozitivní reakce zákazníků potvrzují, že to byl dobrý krok. Perfektně jsme tak odstartovali týden módy, v rámci něhož představujeme nejen novinky Desigualu, ale i celou řadu dalších značek našich nájemců,“ řekla Lenka Dvořáková, marketingová manažerka společnosti Unibail-Rodamco, majitele a provozovatele Centra Chodov.

Každý den akce Chodov Fashion Week je zaměřený na určité téma. Zákazníci se například dovědí, jak zamaskovat nedostatky na těle, co si zabalit k vodě, jaké jsou trendy ve sportovní a dětské módě nebo jak vybrat vhodné plavky, sukně či košile. Týden módních hitů vyvrcholil dvěma přehlídkami nejnovějších kolekcí různých značek za účasti vítězky Elite Model Look 2010 Terezy Klimešové, České Miss 2012 Terezy Chlebovské, České Miss World 2012 Lindy Bartošové a České Miss Earth 2012 Terezy Fajksové (od 14 a poté od 17 hodin). Celým dnem provázel oblíbený herec amoderátor Lukáš Hejlík, vystoupila finalistka Česko-Slovenské SuperStar 2011 Celeste Buckingham a zahrála oblíbená chlapecká skupina Charlie Straight.

O značce Desigual Švýcar Thomas Mayer odjakživa toužil, aby se lidé oblékali barevněji, veseleji a méně unifikovaně. Svou vizi naplnil, když jako dvacetiletý založil v roce 1984 značku Desigual. Aby podtrhl její osobitost, vymyslel značce slogan: Desigual is not the same (Desigual je jiný). Dnes má značka přes 200 obchodů v 72 zemích světa a je kdostání také ve více než 7000 multibrandech. Nová prodejna v Centru Chodov nabízí dámskou, pánskou i dětskou kolekci a zároveň celou řadu netradičních a zajímavých doplňků.

Kolekce jaro/léto 2012 nese název New&Good a dělí se na množství linií. Dámská kolekce přináší až 479 různých modelů v šesti liniích. Novinkou je speciální řada Cirque du soleil a linie Desigual by L., kterou pro Desigual vytvořil světoznámý módní návrhář Christian Lacroix.

 

Zdroj obrázků: firemní materiály ? otevření prodejny Desigual vCentru Chodov

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram