Desigual představil novou dětskou kolekci F/W 2014

Desigual představil novou dětskou kolekci F/W 2014

Jaká móda je nejhravější? Móda značky Desigual, která i do skříní těch nejmenších přináší nové trendy v podobě nejnovější kolekce pro sezónu Podzim/Zima 2014.

Nová kolekce Desigual Podzim/Zima 2014 přináší dětem nekonečnou hru bez pravidel. Veselými barvami a motivy evokuje pozitivní emoce. Probouzí energii a lásku k životu svým nekonvenčním hravým duchem.

Oblíbená španělská značka se touto kolekcí vrací ke svým kořenům, do rodného města Barcelona a vzdává hold celosvětově obdivovaným dílům Antoniho Gaudí, což se odráží v barevné paletě i nádherných motivech.

Desigual představuje nové teplé kousky plné života a barev, které děti prostě milují. Je jisté, že košile, tričko nebo svetr s vtipným motivem se stane jedním z jejich neoblíbenějších kusů oblečení.

Zabalte v zimě vaše děti do teplého svetru, bundy či kabátu. Zahalte je do exploze barev, etnických motivů, proužků a nových kaleidoskopických tisků.

Kabátům Desigual neodolá snad žádná holčička.

 

Pro ty neodvážnější bouřlivé chlapce si Desigual připravil punk rock styl s revolučními hesly, imaginárními zvířaty, off-road bagry a dalšími jedinečnými motivy.

Dětské oblečení Desigual nejen děti, ale i vás vtáhne stylově a komfortně do jiného světa, světa fantazie.

Zatočte konečně s podzimní pochmurnou náladou a vykouzlete dětem na tvářích šťastný úsměv s touto originální dětskou kolekcí.

desigual.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram