Dětská olympijská kolekce Alpine Pro Soči 2014

Dětská olympijská kolekce Alpine Pro Soči 2014

Alpine Pro poprvé představuje dětskou olympijkou kolekci sportovního oblečení v pražské Obecním domě a je inspirována Alfonsem Muchou.

Nová olympijská kolekce Alpine Pro byla představena v pražském Obecním domě balet Národního divadla. Kolekce je inspirována secesním malířem Alfonsem Muchou.
Hlavním motivem se stala první československá známka zobrazující Hradčany a rámované listy lípy. O ztvárnění Muchova díla do vizuálního stylu se postaral akademický malíř Milan Jaroš.

Olympijská kolekce obsahuje celkem 58 položek v pro nás typické trikoloře.

Pro vaše ratolesti najdeme v nabídce dětskou hřejivou mikinu s dlouhým zipem. Mikina je potištěna na předním i zadním díle, je ideální na lyže nebo do hor.

Bavlněné triko s krátkým i dlouhým rukávem je vhodné jako spodní vrstva nebo samostatně, na veškeré druhy sportu od lození po horách po lyžování. Trika mají líbivý jednoduchý potisk a jsou vyrobena z dokonale funkčního materiálu.

Dívčí a chlapecká zimní vesta je také dokonale funkční a zaručí vašim dětem pohodlí a teplo za všech okolností.

Kolekce oblečení je doplněna řadou užitečných doplňků jako jsou kšiltovky, pletené šály, rukavice a čepice. Dále v kolekci najdeme sportovní tašky, batoh, obal na lyže a lyžařské boty, peněženku, sluneční brýle, pásek, obal na mobil, láhev na pití, upomínkový náramek a klíčenku.

Tato jedinečná limitovaná kolekce v sobě snoubí sport s uměním. V prodeji je po celé České republice v hlavních prodejnách značky Alpine Pro.

Zdroj: oblecenisoci2014.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram