Diskrétně elegantní boty Louis Vuitton pro jaro 2012 dýchají nostalgií Francie!

Diskrétně elegantní boty Louis Vuitton pro jaro 2012 dýchají nostalgií Francie!

Kolekce dámské obuvi pro sezonu jaro/léto 2012 

Cesty s Louis Vuitton jsou vždy pozvánkou ke snění o těch nejvzdálenějších destinacích. Ach, Paříž! Kolekce dámské obuvi pro sezonu jaro/léto 2012 je právě o této francouzské metropoli protkané zelenými oázami a lidským ruchem oživlými terasami. V kolekci bot se odráží diskrétní elegance a jiskřivá ženskost štíhlých pařížských dam a slečen.

Kolekce, která je určena pro elegantní městské ulice, představuje kompletní letní botník. Vše, co elegantní žena potřebuje: boty na nízkém i vysokém podpatku, všechny zhotovené se příznačným savoir-faire značky Louis Vuitton v tradičně vysoké kvalitě. Každý model je vyroben v obuvnických dílnách v italském Fiesso d’Artico, ale jeho konstrukce je produktem nikdy nekončící cesty za technickou inovací.

„Tradice je zde interpretována moderností; naše touha po nejdokonalejším zpracování se zde projevuje v absolutním pochopení kůže, metod práce s ní, zákonitostí tvorby, od automatizovaného stříhání usní po ručně dělané dokončovací práce,“ vysvětluje Yves Carcelle, generální ředitel společnosti Louis Vuitton. Kolekce je svěží, vyzrálá a cool, jako sluncem zalitá přehlídka všech kultovních prvků značky. Vzor srdíček na letních topánkách, žabky v neonových barvách s lýkovou platformou a zlatou sponou. Tenisky na klínku a letní kozačky ze semiše s plastickým vzorem v pískové tonální paletě, nedbalá elegance. Lodičky zdobené mašličkou na lýkové platformě ze saténové textilie v letních odstínech. Polobotky a mokasíny v tlumenějších barvách jsou kontrapunktem k lakovaným lodičkám ve svítivé citronové a fialové. Pro večerní příležitosti, které se někdy protáhnou až do rána, Pařížanka volí elegantní černou a tmavě modré flitry nebo zlaté lemování a závratně vysoké podpatky, její neoblíbenější kombinace, v které se vydává na své noční výboje.

 

Zdroj obrázků: Louis Vuitton

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram